تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۸ کد مطلب 81604

"عربستان ۱۰ روز قبل به اروپا درباره وقوع حملات تروریستی هشدارداده بود"

یک منبع عربستانی آگاه اعلام کرد که سازمان اطلاعات این کشور ۱۰ روز قبل به برخی کشورهای اروپایی نسبت به وقوع حملات تروریستی در این کشورها هشدار داده بود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، یک منبع عربستانی آگاه از گزارش‌های اطلاعاتی این کشور در گفتگو با شبکه خبری “سی.ان.ان” اعلام کرد: عربستان پیش از این، به […]

یک منبع عربستانی آگاه اعلام کرد که سازمان اطلاعات این کشور ۱۰ روز قبل به برخی کشورهای اروپایی نسبت به وقوع حملات تروریستی در این کشورها هشدار داده بود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، یک منبع عربستانی آگاه از گزارش‌های اطلاعاتی این کشور در گفتگو با شبکه خبری “سی.ان.ان” اعلام کرد: عربستان پیش از این، به چندین کشور اروپایی درباره احتمال وقوع حملات تروریستی در کشورهایشان هشدار داده بود و آخرین هشدار نیز مربوط به ۱۰ روز قبل است.

منبع مذکور گفت: عربستان تمامی تلاش خود را برای نظارت بر کسانی که با داعش در ارتباطند و سعی دارند خود را به عربستان و یا برخی کشورهای اروپایی مشخص برسانند، انجام می‌دهد.

این منبع افزود: موج مهاجرت حامیان داعش از ژوئیه ۲۰۱۴ آغاز شده و از ژانویه گذشته این مساله نگران کننده شد. از همان زمان عربستان بارها و بارها به برخی کشورهای اروپایی نسبت به وقوع حملات تروریستی هشدار داد.

منبع مذکور ادامه داد: تمامی اطلاعات بارها با طرف‌های مرتبط در میان گذاشته شد اما در حال حاضر قدرت این خطر بزرگ‌تر از امکان کنترل آن است.

وی بدون اشاره به نام کشورهای اروپایی، اظهار داشت: آخرین هشداری که عربستان به این کشورها داد مربوط به ۱۰ روز پیش است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: