تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۶ کد مطلب 81609

قطع برق منطقه یافت آباد برای انتقال جسد سارق

سارقی که قصد داشت تجهیزات درون پست برق را به سرقت ببرد، دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حدود ساعت ۳۰ : ۱۴ دیروز گزارشی مبنی بر کشف جسد یک سارق درون یک پست برق در حوالی یافت آباد تهران به کلانتری۱۵۱ یافت آباد اعلام شد […]

سارقی که قصد داشت تجهیزات درون پست برق را به سرقت ببرد، دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حدود ساعت ۳۰ : ۱۴ دیروز گزارشی مبنی بر کشف جسد یک سارق درون یک پست برق در حوالی یافت آباد تهران به کلانتری۱۵۱ یافت آباد اعلام شد که طی اعلام این موضوع مأموران کلانتری یافت آباد به محل وقوع این حادثه اعزام شدند.

پس از رسیدن مأموران به محل کشف جسد و بررسی‌های اولیه مشخص شد که سارق قصد داشته است تجهیزات درون پست برق را به سرقت ببرد اما پس از خراب کردن دیوار پشت پست برق، این سارق نگون بخت دچار برق گرفتگی می‌شود و جان خود را از دست می‌دهد.

جسد این سارق که روی تجهیزات برق افتاده بود قابل انتقال به پایین از این تجهیزات نبود و بایستی برق منطقه یافت آباد قطع می شد، لذا پس از حضور بازپرس ششم دادسرای جنایی تهران و دستور وی مبنی بر انتقال جسد به پایین از تجهیزات پست برق، برق منطقه یافت آباد به مدت نیم ساعت قطع شد و پس از انتقال جسد سارق از پایین تجهیزات پست برق، مجددا برق منطقه وصل شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: