تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۷ کد مطلب 81617

اختصاص ۵میلیارد تومان برای برگزاری مراسم اربعین حسینی

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت:در شورای شهر تصویب شد تا ۵ میلیارد تومان برای برگزاری مراسم اربعین حسینی اختصاص یابد که البته شورا دو ناظر برای نظارت بر نحوه هزینه این اعتبار در نظر گرفته است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، اقبال شاکری  درباره مصوبات دویست و هفتمین جلسه غیر علنی شورای شهر تهران […]

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت:در شورای شهر تصویب شد تا ۵ میلیارد تومان برای برگزاری مراسم اربعین حسینی اختصاص یابد که البته شورا دو ناظر برای نظارت بر نحوه هزینه این اعتبار در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، اقبال شاکری  درباره مصوبات دویست و هفتمین جلسه غیر علنی شورای شهر تهران اظهار داشت: در جلسه امروز کمک به برگزاری مراسم اربعین به تصویب رسید.

وی ادامه داد: بر این اساس ۵ میلیارد تومان به تصویب رسید تا برای برگزاری مراسم اربعین حسینی اختصاص یابد که البته شورا دو ناظر برای نظارت بر نحوه هزینه این اعتبار در نظر گرفته است.

شاکری یادآور شد: مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی نیز مطرح شد که انتخاب بازرس آن به دلیل عدم توافق به جلسه بعدی موکول شد.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: جلسه‌ای با حضور نمایندگان شهردای و شرکت‌ها و سازمان‌های ذی ربط فردا به صورت مشترک در خصوص حسابرسی‌ها برگزار می‌شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: