تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۰۶:۳۰ کد مطلب 81659

چالش "تنفر" توسط زن مسلمان +عکس

“سوزان کارلند”، استاد دانشگاه و پژوهشگر مسلمان استرالیایی، متعهد شده است به ازای هر کامنت حاوی “تنفر” یا “خشونت” که از طریق صفحه شخصی اش در پایگاه اجتماعی تویتر یا فیسبوک دریافت می کند، یک دلار به صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) کمک کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، “سوزان کارلند” پژوهشگر استرالیایی که استاد دانشگاه […]

“سوزان کارلند”، استاد دانشگاه و پژوهشگر مسلمان استرالیایی، متعهد شده است به ازای هر کامنت حاوی “تنفر” یا “خشونت” که از طریق صفحه شخصی اش در پایگاه اجتماعی تویتر یا فیسبوک دریافت می کند، یک دلار به صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) کمک کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، “سوزان کارلند” پژوهشگر استرالیایی که استاد دانشگاه “موناش” ملبورن و همسر “ولید علی” فعال رسانه ای لبنانی که این ابتکار را آغاز کرده است، در این باره گفت: از مدتی پیش چنین تصمیمی گرفتم و تا ماه اکتبر گذشته، ۱۰۰۰ دلار جمع آوری کرده ام.
زن مسلمان استرالیایی فرهنگ توهین و تنفر را به چالش کشید +عکس

کارلاند در این باره به مجله ” The Age” گفت: عده ای به من می گویند تو با این اقدام به عنوان مسلمان، اعلام می کنی که به ظلم، کشتار، جنگ و تبعیض جنسیتی علاقه داری. ولی من در زمینه شرکت در اقدامات خیرخواهانه در جهان، به ازای هر کلمه زشتی که خطاب به من گفته شده است، احساس وظیفه کردم. عده ای از من می خواهند تا خاک استرالیا را ترک کنم. برخی نیز آرزوی مرگ مرا کرده اند. گروهی به حجاب توهین می کنند و شماری نیز مرا یک “جهادی پنهان می دانند”.

منبع: العالم

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: