تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۷ کد مطلب 81674

سه بمب‌گذار انتحاری در پاریس فرانسوی بودند

یک مقام پلیس فرانسه امروز تایید کرد: حمله کنندگان انتحاری که از روی نمونه پوست شناسایی شده اند، در حومه پاریس زندگی می کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مقام های رسمی در فرانسه امروز اعلام کردند که ۳ تن از ۷ بمب گذار انتحاری در حمله های اخیر پاریس و یک تن از ۷ مظنون […]

یک مقام پلیس فرانسه امروز تایید کرد: حمله کنندگان انتحاری که از روی نمونه پوست شناسایی شده اند، در حومه پاریس زندگی می کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مقام های رسمی در فرانسه امروز اعلام کردند که ۳ تن از ۷ بمب گذار انتحاری در حمله های اخیر پاریس و یک تن از ۷ مظنون دستگیر شده در بلژیک، فرانسوی بودند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، یک مقام پلیس فرانسه امروز تایید کرد: حمله کنندگان انتحاری که از روی نمونه پوست شناسایی شده اند، در حومه پاریس زندگی می کردند.

پلیس بلژیک همچنین امروز اعلام کرد: در میان ۷ نفری که به اتهام همکاری با عملیات تروریستی پاریس دستگیر شده اند، یک نفر شهروند فرانسه بود که در پایتخت بلژیک زندگی می کرد.

آسوشیتدپرس نوشت: اطلاعات جدید، هراس از گسترش تروریسم خانگی در فرانسه را افزایش می دهد.

به نوشته آسوشیتدپرس، فرانسه بیش از هر کشور دیگر اروپایی، تروریست و شبه نظامی به خاورمیانه صادر کرده است.

در حمله های جمعه شب فرانسه، ۶ تیراندازی و ۲ انفجار انتحاری در ۷ نقطه از پاریس روی داد. این برای نخستین بار در تاریخ فرانسه بود که یک عملیات انتحاری در خاک این کشور صورت می گرفت.

در جریان حمله های یادشده، ۱۲۹ تن کشته و حدود ۳۵۰ تن زخمی شدند. داعش مسوولیت این حمله ها را پذیرفته است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: