تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۴ کد مطلب 81685

جزئیات‌شرایط ویژه وام‌خودرو در سنگاپور+‌عکس

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعد از انتشار خبر وام ویژه در کانادا با خبر شدیم در شرق آسیا نیز خودرو با وامهای فوق العاده با بانک عامل citibank اقدام به فروش خودروهای ۲۰۱۵ می کند. به گزارش رجانیوز؛ این بانک در سنگاپور به متقاضیان شرق آسیا ۶۰ تا ۷۰ درصد قیمت خودرو را با باپرداخت […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعد از انتشار خبر وام ویژه در کانادا با خبر شدیم در شرق آسیا نیز خودرو با وامهای فوق العاده با بانک عامل citibank اقدام به فروش خودروهای ۲۰۱۵ می کند.

به گزارش رجانیوز؛ این بانک در سنگاپور به متقاضیان شرق آسیا ۶۰ تا ۷۰ درصد قیمت خودرو را با باپرداخت ۵ ساله و سود ۱.۴ تا ۱.۵۴ درصد عرضه می کند. خودروهای عرضه شده بهترین برندهای جهان نظیر تویوتا کرولا است که پرفروش ترین خودرو جهان محسوب می شود. در شرق آسیا هم مانند کانادا مشتری خدمات خوبی از فروشنده دریافت می کند و مثلا هزینه ای بابت جا به جایی سند و غیره نمی پردازد.

شرایط اعطای وام در سنگاپورمتناسب با میزان درآمد هر فرد است. بعنوان مثال اگری شخصی ماهانه ۲ میلیون تومان درآمد داشته باشد؛ بانک حداکثر ۱۴۸۱۴ دلار معادل تقریبی ۵۳ میلیون تومان وام با بازپرداخت ۵ ساله با سود و کارمزد ۱.۵۸ درصد اعطا می کند.

حال اگر شخصی بخواهد مشابه وام اخیر خودرو در ایران ۲۵ میلیون تومان تسهیلات در بانک دریافت کند، درآمد ماهیانه وی می بایست حداقل ۹۴۰ هزار تومان باشد تا بتواند قسط ماهیانه ۴۵۰ هزارتومانی این وام ۵ ساله را پرداخت کند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: