تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۲۲:۵۰ کد مطلب 81716

باز بوی نفوذ آمریکا به مشام می‌رسد

یکی از مسیرهای نفوذ آمریکا در جریانات سیاسی، فرهنگی و دانشجویی از طریق همین افراد بواسطه همین دوره هاست که نمونه های از آنها را در سال های قبل داشته‌ایم و اخیرا نیز یکی از نمایندگان مجلس ششم که هم اکنون نقش اپوزیسیون ج.ا.ا را در آمریکا بازی می‌کند در تلاش برای همراه کردن افراد […]

یکی از مسیرهای نفوذ آمریکا در جریانات سیاسی، فرهنگی و دانشجویی از طریق همین افراد بواسطه همین دوره هاست که نمونه های از آنها را در سال های قبل داشته‌ایم و اخیرا نیز یکی از نمایندگان مجلس ششم که هم اکنون نقش اپوزیسیون ج.ا.ا را در آمریکا بازی می‌کند در تلاش برای همراه کردن افراد جهت حضور دراین برنامه ها و استفاده ابزاری از آنها در مقاطع انتخابات مجلس بوده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به بچه ها می‌گفتند به وسایلی که زیبایی ظاهری دارد نزدیک نشوید و از بزرگترها اجازه بگیرید. چرخ گوشت نمونه عینی بود از این موارد که در بیمارستان ها آمار بالایی از قطع انگش را به خود اختصاص داده بود. سفر های خاص به خارج از کشور برای برخی افراد ممکن است نقش مار خوش خط و خال را داشته باشد. خصوصا اگر این سفر ها با محتوای خاص مثل برگزاری دوره های آموزشی، آشنایی و … همراه باشد.

به گزارش بولتن نیوز، این گونه دوره ها بعضا در مقاطع انتخابات از طرف افراد خوش خط و خال که در آمریکا جاخوش کرده‌اند شکل گرفته و دست به شکار افراد مورد نظر خود در حوزه های سیاسی، اجتماعی و … می زنند.

تا وقتی به سفر نرفته باشی فقط رنگ و بوی سفر برای افراد طعم خوب و جذابی دارد ولی وقتی به سفر می روی متوجه میشوی که به تو چه می‌گویند و از تو چه می‌خواهند.

مار خوش خط و خال

همراهی برخی افراد ناآگاه با اینگونه برنامه‌ها جای تعجب ندارد، هرچند باید قبل از سفر از اهداف آن مطلع شوند ولی مساله اصلی آنجاست که بعضی افراد آگاهانه و با علم به اینکه چه افرادی پشت سر این دوره ها، امکانات آمریکایی را برای اینگونه نشست ها فراهم می کنند جای تعجب دارد.

یکی از مسیرهای نفوذ آمریکا در جریانات سیاسی، فرهنگی و دانشجویی از طریق همین افراد بواسطه همین دوره هاست که نمونه های از آنها را در سال های قبل داشته‌ایم و اخیرا نیز یکی از نمایندگان مجلس ششم که هم اکنون نقش اپوزیسیون ج.ا.ا را در آمریکا بازی می‌کند در تلاش برای همراه کردن افراد جهت حضور در این برنامه ها و استفاده ابزاری از آنها در مقاطع انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده است.

امید است مسئولین احزاب و گروه ها مراقبت لازم را در این خصوص داشته باشند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: