تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۰۲:۵۴ کد مطلب 81726

ازبکستان هم حریف ایران نشد

تیم ملی هندبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک، ازبکستان را مغلوب کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم ملی هندبال کشورمان در نخستین دیدار خود در مسابقات سهمیه المپیک آسیا از ساعت ۱۷:۳۰ در تالار الدحیل دوحه برابر ازبکستان به میدان رفت و با نتیجه ۳۳ بر ۱۸ به برتری رسید. حسین […]

تیم ملی هندبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک، ازبکستان را مغلوب کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم ملی هندبال کشورمان در نخستین دیدار خود در مسابقات سهمیه المپیک آسیا از ساعت ۱۷:۳۰ در تالار الدحیل دوحه برابر ازبکستان به میدان رفت و با نتیجه ۳۳ بر ۱۸ به برتری رسید. حسین الموت و سمیر مرهون از بحرین قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

عرفان اسماعیلاجیچ، سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان در این دیدار پویا نوروزی‌نژاد، سعید حیدری‌راد (دروازه‌بان)، شاهو نصرتی، احسان ابویی مهریزی، میلاد مسائلی، مهدی موسوی و افشین صادقی را به میدان فرستاد.

نیمه نخست این دیدار با یک بازی پایاپای آغاز شد اما در ادامه شاگردان اسماعیلاجیچ موفق شدند اختلاف امتیاز خود را با ازبکستان افزایش دهند و در پایان این نیمه با برتری ۱۷ بر ۸ به سود ایران به پایان رسید.

در نیمه دوم نیز ملی‌پوشان کشورمان برتری خود را به تیم ازبکستان تحمیل کردند و در نهایت به برتری دست یافتند.

سرمربی تیم ملی کشومان در ادامه این دیدار از محمدرضا رجبی، سلامان بربط، مهرداد صمصامی، دانیل کمیش‌نژاد و محسن باباصفری (دروازه‌بان) نیز در ترکیب خود استفاده کرد.

اسماعیلاجیچ در این دیدار هم الله‌کرم استکی، بازیکن تیم مون‌پلیه فرانسه و سید علیرضا موسوی، عضو تیم دینامو بخارست رومانی را در اختیار نداشت. این دو بازیکن امشب به جمع ملی‌پوشان می‌پیوندند و مقابل ژاپن در کنار تیم خواهند بود.

تیم ملی هندبال کشورمان در بازی نخست خود در این رقابت‌ها با نتیجه ۳۹ بر ۳۱ برابر عمان به برتری دست یافتند. تیم ملی کشورمان در دومین دیدار خود چهارشنبه، ۲۵ آبان ماه از ساعت ۱۵:۳۰ برابر ژاپن به میدان خواهد رفت. ملی‌پوشان کشورمان در این رقابت‌ها با عمان، قطر، عربستان، ژاپن و ازبکستان هم‌گروه هستند.

تیم قهرمان در این رقابت‌‌ها به صورت مستقیم راهی المپیک ریو خواهند شد و تیم دوم و سوم باید در مسابقات قاره‌ای شانس خود را برای حضور در المپیک امتحان کنند.

منبع: تسنیم

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: