تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۰۴:۴۴ کد مطلب 81732

وضعیت عجیب یک پست در "پرسپولیس"

به نظر می‌رسد دروازه پرسپولیس، یکی از جذاب‌ترین مناطق جهان است، چرا که خیلی‌ها برای رسیدن به آن نقشه می‌کشند و رویابافی می‌کنند.  به گزارش پایگاه ۵۹۸، طی ۴۸ ساعت گذشته دو اتفاق در این مورد رخ داد که بحث‌ها را داغ کرد. ابتدا علیرضا حقیقی راهی درفشی‌فر شد و بعد ترکیب پرسپولیس را با […]

به نظر می‌رسد دروازه پرسپولیس، یکی از جذاب‌ترین مناطق جهان است، چرا که خیلی‌ها برای رسیدن به آن نقشه می‌کشند و رویابافی می‌کنند.

 به گزارش پایگاه ۵۹۸، طی ۴۸ ساعت گذشته دو اتفاق در این مورد رخ داد که بحث‌ها را داغ کرد.

ابتدا علیرضا حقیقی راهی درفشی‌فر شد و بعد ترکیب پرسپولیس را با حضور خودش روی اینستاگرام بارگذاری کرد! او که از پرسپولیس به عنوان خانه خودش نام می‌برد، احتمالا برای بازگشت به این تیم چراغ سبز نشان می‌دهد.

اتفاق دوم اما اوج گرفتن شایعاتی پیرامون بازگشت رحمان احمدی به پرسپولیس بود؛ اتفاقی که می‌گویند ممکن است با نقش‌آفرینی بنگر و نورمحمدی، کاپیتان‌های اول و دوم سرخپوشان رخ بدهد.

این مسایل باعث شده حالا سوشا کمی از جایگاهش نامطمئن شود. او پارسال به سختی توانست نیلسون را کنار بزند و البته فراموش نکنیم که همیشه سایه سنگین حامد لک را هم بر سر خودش حس می‌کند؛ یک گلر به شدت پرسپولیسی که ابتدای همین فصل هم خودجوش و داوطلبانه حوالی ساختمان این باشگاه می‌چرخید.

تازه این اواخر خبر رسیده بود بیرانوند هم بدش نمی‌آید پرسپولیسی شود و اصلا یکی از دلایل درگیری مکانی با او در اردوی تیم ملی، همین بوده است! حالا فکرش را بکنید سوشا با چه دردسرهایی باید پیراهن شماره یک سرخپوشان را برای خودش نگه دارد.

او همه این مسایل را می‌داند، اما ناشیانه آنقدر حاشیه درست کرده که نصف مسابقات همین فصل را به دلیل محرومیت از دست داده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: