تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۷ کد مطلب 81735

مظنون حملات پاریس آزاد شد +عکس

روزنامه ایندیپندنت در گزارشی فاش کرد که پلیس فرانسه یکی از مظنونان خطرناک حملات تروریستی پاریس را در مرز بلژیک بازداشت کرده اما بعد از مدتی وی را آزاد کرده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، روزنامه ایندیپندنت گزارش داد که پلیس فرانسه یک فرد را که گفته می‌شود از عوامل حملات تروریستی روز جمعه در […]

روزنامه ایندیپندنت در گزارشی فاش کرد که پلیس فرانسه یکی از مظنونان خطرناک حملات تروریستی پاریس را در مرز بلژیک بازداشت کرده اما بعد از مدتی وی را آزاد کرده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، روزنامه ایندیپندنت گزارش داد که پلیس فرانسه یک فرد را که گفته می‌شود از عوامل حملات تروریستی روز جمعه در پاریس بوده است را در نزدیکی مرز فرانسه-بلژیک بازداشت کرده اما سپس وی را آزاد کرده است.

پلیس فرانسه روز یک شنبه اعلام کرد که صلاح عبدالسلام ، ۲۶ ساله با ملیت فرانسوی یکی از ۳ برادری است که در حملات پاریس دست داشته است و اکنون فراری است. وی یک خودروی فولکس واگن اجاره کرده بوده است که در نزدیکی سالن کنسرتی که به آن حمله شده بود پارک شده بود.

۴ مقام فرانسوی به آسوشیتدپرس گفته‌اند که که وی یکی از ۳ نفری بوده است که در حال سفر در نزدیکی مرز بلژیک، در ۱۲۰ مایلی پاریس، توسط پلیس متوقف شده است.

 آزادکردن یک مظنون حملات پاریس+عکس

وی توسط پلیس مورد سوال قرار گرفته و از وی کارت شناسایی خواسته شده است اما بعدا وی را آزاد کرده‌اند اما در حال حاضر به عنوان یک مظنون تحت تعقیب بین‌المللی قرار گرفته و مشخصات و تصویر وی منتشر شده است. یکی از برادران وی به نام ابراهیم در روز جمعه کشته شده و برادر سوم در بروکسل بازداشت شده و یکی از ۷ نفر بازداشت شدگان در بلژیک است.

پس از حملات پاریس پلیس فرانسه یک خودروی اجاره‌ای را در حومه پاریس کشف می‌کند که در آن ۳ اسلحه کلاشینکف بوده و گفته می‌شود این خودرو نیز توسط یکی از همین ۳ برادر اجاره شده است.

پلیس فرانسه مدعی است که در زمانی که عبدالسلام در مرز بلژیک مورد بازجویی قرار گرفته هنوز هویت وی به عنوان مظنون حملات پاریس کشف نشده بوده است.

صلاح از سوی پلیس فرانسه یک فرد خطرناک توصیف شده و به مردم توصیه شده در صورت مشاهده وی به او نزدیک نشوند!

بامداد شنبه چندین حمله و انفجار در پاریس پایتخت فرانسه اتفاق افتاد و منجر به کشته شدن بیش از ۱۵۰ تن و مجروح‌ شدن بیش از ۳۰۰ نفر شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: