تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۶ کد مطلب 81756

ارشاد: از نفوذ مسئله دارها در رسانه ها جلوگیری می شود

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص هشدار رهبر معظم انقلاب درباره نفوذ تفکر سکولار در رسانه ها گفت: افراد مشکوک مسئله دار و دگر اندیش دررسانه ها جایی ندارند و باید از نفوذ آنها جلوگیری شود. به گزارش مشرق، حسین نوش آبادی در پاسخ به سئوالی مبنی بر هشدار رهبر معظم انقلاب درخصوص نفوذ […]

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص هشدار رهبر معظم انقلاب درباره نفوذ تفکر سکولار در رسانه ها گفت: افراد مشکوک مسئله دار و دگر اندیش دررسانه ها جایی ندارند و باید از نفوذ آنها جلوگیری شود.

به گزارش مشرق، حسین نوش آبادی در پاسخ به سئوالی مبنی بر هشدار رهبر معظم انقلاب درخصوص نفوذ تفکر سکولاریستی از طریق رسانه ها در جامعه افزود: افکار و قلم های مشکوک و ناسالم و وابسته به بیگانه، نباید به ساحت رسانه ها نفوذ کنند لذا ما نیز پیرو فرموده رهبر معظم انقلاب، باید مراقب باشیم نفوذی ها و وابستگان به بیگانه فرصت نفوذ در اندیشه و افکار جامعه را نداشته باشند.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ارشاد تصریح کرد که از هر گونه حرکت به سوی تفرقه افکنی و اجازه ورود افراد غیرخودی به رسانه باید جلوگیری شود و این مراقبت به طور مستمر باید صورت گیرد.

نوش آبادی یادآور شد: هیات نظارت بر مطبوعات زمانی مجوز به یک رسانه می دهد که آن رسانه تمام مجوزهای قانونی و رسمی را از مراجع ذی صلاح کسب کرده باشد و به محض تخلف از اصول موازین قانون مطبوعات، از ادامه فعالیت آن رسانه باید جلوگیری شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: