تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۸ کد مطلب 81782

سحرقریشی: نقشم در رسوایی۲ کاملا متفاوت است

بازیگر سریال “دلنوازان” گفت: فضای کلی “رسوایی۲” با “رسوایی۱” بسیار متفاوت است و نقش و کاراکتر من نیز به طور کلی نقشی متفاوت از سایر نقش هایم است. به گزارش مشرق، سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص فیلم سینمایی “رسوایی۲” گفت: من در این فیلم نقش یک خبرنگاری را ایفا می کنم که […]

بازیگر سریال “دلنوازان” گفت: فضای کلی “رسوایی۲” با “رسوایی۱” بسیار متفاوت است و نقش و کاراکتر من نیز به طور کلی نقشی متفاوت از سایر نقش هایم است.

به گزارش مشرق، سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص فیلم سینمایی “رسوایی۲” گفت: من در این فیلم نقش یک خبرنگاری را ایفا می کنم که باعث به وجود آمدن جریاناتی در روند کلی فیلم می شود.
 
وی افزود: فضای کلی “رسوایی۲” با “رسوایی۱” بسیار متفاوت است و نقش و کاراکتر من نیز به طور کلی نقشی متفاوت از سایر نقش هایم است.
 
این بازیگر ادامه داد: به نظرم فضای کلی فیلم تخیلی است و فیلمنامه جوری به نگارش در آمده که به کسی برنخورد و فیلم تنها روایت خود را داشته باشد.
 
بازیگر سریال”دلنوازان”تصریح کرد: در این فیلم من به همراه “محمدرضا شریفی نیا” ، “امیرنوری”،” مهران رجبی” فخرالدین صدیق شریف”، ” اکبر عبدی” و چند بازیگر دیگر به ایفای نقش می پردازیم.
 
وی خاطرنشان کرد: کل فیلمبرداری این اثر حدود۴۰ روز طول کشید و در حال حاضر آماده حضور در جشنواره فیلم فجر است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: