تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۸ کد مطلب 81800

آغاز عرضه بیمه‌نامه اربعین حسینی

شرکت سهامی بیمه ایران عرضه بیمه نامه عتبات عالیات اربعین حسینی را آغاز کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد حیدری عضو هیات مدیره ومعاون فنی شرکت سهامی بیمه ایران با اعلام این خبر افزود: این بیمه، به منظور دسترسی سریع وارزان ، ایجاد آرامش وتامین امنیت خاطر و بهره مندی زائران عتبات عالیات از پوشش […]

شرکت سهامی بیمه ایران عرضه بیمه نامه عتبات عالیات اربعین حسینی را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد حیدری عضو هیات مدیره ومعاون فنی شرکت سهامی بیمه ایران با اعلام این خبر افزود: این بیمه، به منظور دسترسی سریع وارزان ، ایجاد آرامش وتامین امنیت خاطر و بهره مندی زائران عتبات عالیات از پوشش های بیمه ای مناسب در سه بسته طراحی شده است.

وی درباره دلایل دیگر عرضه این بیمه نامه تصریح کرد:با توجه به وضعیت ناگوارپیش آمده برای حادثه دیدگان منا این بسته بیمه ای را با پوشش های کامل تر طراحی کردیم.

معاون فنی بیمه ایران، ادامه داد: پوشش های این بیمه نامه درهر سه بسته شامل فوت به هرعلت ۱۰۰ میلیون ریال،هزینه های بیمارستانی ۱۵۰میلیون ریال،هزینه های سرپایی ۱۵میلیون ریال،برای فوت بر اثر حادثه در طرح یکم ۴۰۰میلیون ریال ، در طرح دوم۹۰۰ میلیون ریال و در طرح سوم یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است.

در این بسته های بیمه ای در صورت فوت بر اثر هر گونه حادثه ای ،سرمایه فوت به هر علت نیز به پوشش سقف تعهدات حوادث اضافه خواهد شد وضمنا هزینه های حمل اجساد متوفیان از محل سرمایه فوت به هر علت پرداخت می شود.

معاون فنی بیمه ایران با توجه به شرایط حاکم در عراق اعلام کرد : خطرهای ناشی از اقدامات تروریستی و درگیری های داخلی این کشور نیز تحت پوشش این بیمه نامه است.

عضو هیئت مدیره بیمه ایران ، در مورد مدت پوشش این بیمه نامه برای هر یک از بیمه شدگان ا ظهار داشت : اغاز پوشش بیمه نامه عتبات عالیات به محض خروج از کشور آغاز می شود و به محض ورود به کشور پایان خواهد یافت.

حیدری درباره شرایط دریافت خسارت در صورت وقوع حادثه برای هر یک از بیمه شدگان نیز گفت : در صورت بروز هرگونه خسارت، بیمه شده مکلف است مراتب را حداکثر تا ۱۵روز کاری از تاریخ وقوع حادثه یا بروز خسارت به بیمه گر اعلام و متعاقب آن مدارک مستندات را ارسال کند، همچنین دفاتر شرکت سهامی بیمه ایران (مجری قرارداد) در عراق با شماره تلفن های اعلام شده در سایت بیمه ایران آماده خدمت رسانی شبانه روزی به زائران گرامی است.

اطلاعات تکمیلی در باره بیمه نامه زائران عتبات عالیات اربعین حسینی ۱۳۹۴در پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی بیمه ایران قابل دسترسی است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: