تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۸ کد مطلب 81801

احداث استراحتگاه زائران ایرانی در کربلا

بزرگ ترین استراحت گاه زائران ایرانی که در جوار بارگاه‌ مطهر و نورانی حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در صحن عقیله‌ بنی‌هاشم‌ سلام الله علیها در حال احداث است می تواند حدود بیست هزار زائر حسینی را در خود جای دهد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، احداث بزرگ ترین استراحت گاه زائران ایرانی در کربلا که […]

بزرگ ترین استراحت گاه زائران ایرانی که در جوار بارگاه‌ مطهر و نورانی حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در صحن عقیله‌ بنی‌هاشم‌ سلام الله علیها در حال احداث است می تواند حدود بیست هزار زائر حسینی را در خود جای دهد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، احداث بزرگ ترین استراحت گاه زائران ایرانی در کربلا که به همت ستاد بازسازی عتبات عالیات در صحن جدید و در حال ساخت عقیله بنی هاشم سلام الله علیها احداث می شود، از یک اجتماع پرشور و بی نظیر در ایام اربعین امسال خبر می دهد.

بزرگ ترین استراحت گاه زائران ایرانی در حالی در کربلای معلی و در جوار بارگاه مطهر و نورانی حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام احداث می شود که همه امکانات لازم از کشورمان به کربلا منتقل شده و می تواند حدود بیست هزار زائر حسینی را در خود جای دهد و این امر در نوع خود بی نظیر است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: