تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۸:۲۱ کد مطلب 81803

هوای تهران باز هم «ناسالم» است

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: کیفیت هوای تهران از دیشب در شرایط ناسالم برای گروه‌‌های حساس قرار گرفت. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد رستگاری در گفت‌و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت کیفی هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای تهران هم اکنون در شرایط ناسالم برای […]

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: کیفیت هوای تهران از دیشب در شرایط ناسالم برای گروه‌‌های حساس قرار گرفت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد رستگاری در گفت‌و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت کیفی هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای تهران هم اکنون در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است و بر اساس اطلاعات به دست آمده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی سطح شهر میانگین شاخص کیفیت هوا برای ذرات معلق تا کمتر از ۲٫۵ میکرون ۱۱۰ است.

وی افزود: این عدد بیانگر غلظت فراتر از حد مجاز این آلاینده و قرار گرفتن هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است از این رو به کلیه بیماران قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان توصیه می‌شود تا حد امکان از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.

رستگاری فزود: با توجه به اینکه هواشناسی پیش بینی بارندگی برای ساعات پایانی امروز داشته است بنابراین امیدواریم هوای تهران فردا در شرایط سالم قرار گیرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: