تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۸:۲۰ کد مطلب 81804

اولین حمله جنگنده‌های روس به تروریست‌ها در خاک لبنان

جنگنده‌های روسی بامداد سه‌شنبه برای اولین بار مواضع گروه‌های تروریستی در خاک لبنان در نزدیکی مرز سوریه را هدف گرفتند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، جنگنده‌های روسیه بامداد امروز سه‌شنبه، برای اولین بار از زمان آغاز حملات به تروریست‌ها در سوریه، مواضع داعش در خاک لبنان را هدف گرفتند. یک منبع مطلع به گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس […]

جنگنده‌های روسی بامداد سه‌شنبه برای اولین بار مواضع گروه‌های تروریستی در خاک لبنان در نزدیکی مرز سوریه را هدف گرفتند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، جنگنده‌های روسیه بامداد امروز سه‌شنبه، برای اولین بار از زمان آغاز حملات به تروریست‌ها در سوریه، مواضع داعش در خاک لبنان را هدف گرفتند.

یک منبع مطلع به گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس گفت که این حملات در ارتفاعات «رأس بعلبک» واقع در شمال استان «بقاع» در شرق لبنان انجام شده است.

در خصوص نتیجه این حمله نیز این منبع تأکید کرد که عملیات هوایی با موفقیت انجام شده و تروریست‌ها متحمل خسارت جانی و تسلیحاتی شدند.

حملات هوایی روسیه به گروه‌های تروریستی در سوریه از ۳۰ سپتامبر آغاز شده و این اولین بار است که عملیاتی هوایی از طرف روسیه در خاک لبنان انجام می‌شود.

روز گذشته شبکه خبری «ال.بی.سی» لبنان گزارش داده بود که بالگردهای روسیه در «وادی خالد» در مرز لبنان و سوریه گشت‌زنی کرده‌اند. این شبکه به جزئیات بیشتری در خصوص مأموریت یا اقدام احتمالی آنان اشاره نکرده بود (جزئیات بیشتر).

مشاهده اندازه بزرگ‌تر نقشه در اینجا    

 

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: