تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۶ کد مطلب 81878

استاندار برکنار شده، شهردار زنجان شد

محمد وکیلی استاندار سمنان با تایید خبر برکناری‌اش از استانداری سمنان، این تغییرات را در دولت طبیعی ارزیابی کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد وکیلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش از رسانه‌ای شدن این خبر، درباره تغییرم از طریق مسئولان ارشد دولتی، صحبت شده بود. وی، با تقدیر از […]

محمد وکیلی استاندار سمنان با تایید خبر برکناری‌اش از استانداری سمنان، این تغییرات را در دولت طبیعی ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد وکیلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش از رسانه‌ای شدن این خبر، درباره تغییرم از طریق مسئولان ارشد دولتی، صحبت شده بود.

وی، با تقدیر از همکاری‌های مردم و مسئولان استان سمنان در سه سال گذشته، تصریح کرد: همچنین از همراهی‌های رسانه‌های استان سمنان در این مدت تشکر و از همه آنها حلالیت می‌طلبم.

محمد وکیلی در پاسخ به این پرسش خبرنگار ایسنا که قائم مقام وزیر کشور از ادامه همکاری شما با دولت خبر داده آیا مشخص شده که در چه پستی خدمت خواهید کرد، اظهار کرد: در این ارتباط نیز با بنده رایزنی شده و حکم بنده به عنوان شهردار زنجان نیز صادر شده است.

محمد زندوکیلی که از ابتدای دولت یازدهم راهی زادگاه رئیس‌جمهور شده بود برای مدت سه سال در عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان، خدمت کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: