تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۲۲:۰۹ کد مطلب 81964

همسر سابق تروریست بلژیکی: «ابراهیم» یک بی‌دین، معتاد و بیکار بود

همسر مطلقه یکی از تروریست‌هایی که در حملات پاریس خود را منفجر کرد، گفت همسرش به هیچ وجه انسانی پایبند به اصول دینی و مذهبی نبوده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، «نعیمه» مطلقه « ابراهیم عبد السلام» یکی از تروریست‌هایی که در عملیات تروریستی شنبه هفته جاری در پاریس خودش را منفجر کرد، گفت وی […]

همسر مطلقه یکی از تروریست‌هایی که در حملات پاریس خود را منفجر کرد، گفت همسرش به هیچ وجه انسانی پایبند به اصول دینی و مذهبی نبوده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، «نعیمه» مطلقه « ابراهیم عبد السلام» یکی از تروریست‌هایی که در عملیات تروریستی شنبه هفته جاری در پاریس خودش را منفجر کرد، گفت وی اصلا فردی مذهبی یا اخلاق‌مدار نبود.

بر اساس گزارش وبگاه خبری «۲۴» امارات، نعمیه که در سال ۲۰۱۳ رسما از ابراهیم جدا شده، افزود: وی (تروریست بلژیکی) بیشتر اوقاتش را در خانه و به بیکارگی می‌گذارند، حشیش می‌کشید و اگر از خانه هم خارج می‌شد فقط برای خرید حشیش بود نه هیچ موضوع دیگری.

وی تاکید کرد: ابراهیم هیچ شغلی نداشت و به مسائل مذهبی و اخلاقی پایبند نبود؛ دینداری او فقط محدود به روزه گرفتن در ماه رمضان بود که آن هم به اصرار خانواده بود.

نعیمه در پایان گفت آنها فقط با بیمه بیکاری (۱۰۰۰ یورو) روزگار می‌گذارندند و آن پول آنقدر کم بوده که آنها را از فکر بچه‌دار شدن منصرف کرده و در نهایت در سال ۲۰۱۳ به طلاق مجبور کرده است.

در عملیات‌های تروریستی پاریس ۱۳۲ نفر کشته و صدها تن دیگر زخمی شدند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: