تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۷ کد مطلب 82003

رشد نرخ دلار و یورو در بازار ارز

درحالی که نرخ دلار آمریکا در بازار قصد کاهش ندارد و مدام با نوسانات قیمتی رو به بالا مواجه است، کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی باعث شده قیمت سکه افزایش آن‌چنانی نداشته باشد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، پس از اینکه نرخ دلار در پاره‌ای از اوقات ۳ هزار و ۶۰۰ تومان را تجربه کرد […]

درحالی که نرخ دلار آمریکا در بازار قصد کاهش ندارد و مدام با نوسانات قیمتی رو به بالا مواجه است، کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی باعث شده قیمت سکه افزایش آن‌چنانی نداشته باشد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پس از اینکه نرخ دلار در پاره‌ای از اوقات ۳ هزار و ۶۰۰ تومان را تجربه کرد و بعد از آن کاهش یافت، امروز باز هم قصد کرد تا خود را به این مرز نزدیک کند.

نرخ دلار آمریکا امروز با ۱۲ تومان افزایش به ۳ هزار و ۵۸۳ تومان رسید و این باعث شد تا قیمت انواع سکه کاهش قیمت را به تبعیت از کاهش ارزش طلا در بازارهای جهانی تجربه نکند.

در بازار تهران امروز نرخ اکثر ارزهای عمده افزایش داشت.

نرخ یورو با ۹ تومان افزایش قیمت ۳۸۴۹ تومان، پوند انگلیس با ۳۰ تومان افزایش قیمت ۵۴۶۰، درهم امارات با ۵ تومان افزایش قیمت ۹۸۲ تومان، ریال عربستان بدون تغییر قابل ذکری ۹۵۲ تومان و دینار عراق نیز با ۵ تومان افزایش قیمت ۳۰۵ تومان بود.

قیمت اونس جهانی طلا دیروز با افت قیمت مواجه شد و امروز نیز در لحظه تنظیم گزارش تنها با ۳ دلار افزایش به ۱۰۷۴ دلار و ۲۰ سنت رسید.

این افزایش قیمت جزئی باعث نشد تا قیمت انواع سکه بهار آزادی به تبعیت از افزایش نرخ دلار آمریکا رشد قابل ملاحظه‌ای پیدا کند، اما به هر حال رشد قیمت انواع سکه امروز بسیار اندک بود.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم امروز با ۲ هزار تومان رشد به ۹۰۷ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید با ۳ هزار تومان رشد به ۹۰۹ هزار و ۵۰۰ تومان، نیم‌سکه بهار آزادی بدون تغییر قیمت ۴۵۵ هزار تومان و ربع سکه بهار آزادی نیز ۲۴۶ هزار تومان بود.

سکه گرمی با ۱۰۰۰ تومان رشد قیمت ۱۶۷ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار (بدون اجرت ساخت) با ۳۰۰ تومان رشد قیمت ۹۲ هزار و ۴۲۰ تومان خریدوفروش شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: