تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸ - ۱۸:۲۵ کد مطلب 82036

چه کسی به مردم خس و خاشاک گفت؟

در حالی که در اتفاقات سال ۸۸ احمدی نژاد هرگز به مردم مخالف خود نگفته بود خس و خاشاک بلکه به اغتشاش گران چنین صفتی را داده بود و تا سالها دوستان موسوی خوئینی ها او را به گفتن این جمله متهم می کردند اما حالا مشخص شده که موسوی خوئینی ها به زنان بد حجاب این صفت را داده است.

به گزارش میدان ۷۲، حمید رسایی در کانال خود نوشت: در حالی که در اتفاقات سال ۸۸ احمدی نژاد هرگز به مردم مخالف خود نگفته بود خس و خاشاک بلکه به اغتشاش گران چنین صفتی را داده بود و تا سالها دوستان موسوی خوئینی ها او را به گفتن این جمله متهم می کردند اما حالا مشخص شده که موسوی خوئینی ها به زنان بد حجاب این صفت را داده است.

توصیه موسوی خوئینی ها به برخورد نظامی با بدحجابی:

زنان بدحجاب بترسند از اینکه رزمندگان اسلام وارد عرصه شوند و خس و خاشاکها را پاک کنند!

سیدمحمد موسوی خوئینی ها از رهبران جریان اصلاحات و عضو ارشد مجمع روحانیون مبارز، در سال ۱۳۶۶ و در زمان تصدی مسئولیت دادستانی کل کشور در خصوص برخورد با بدحجابها، سیاست برخورد نظامی را تجویز و اعلام کرد:

زنانی که در جامعه، شئون اسلامی را رعایت نمی کنند و به نحوی به انقلاب دهن کجی می کنند، عاقبت از میان خواهند رفت و آنها باید بترسند از روزی که مردم مسلمان و رزمندگان اسلام بر اساس همان انگیزه ای که به مقابله با دشمنان در جبهه ها رفتند با همان انگیزه در صدد پاک کردن جامعه برآیند. مردم اگر احساس تکلیف کنند، خودشان وارد صحنه خواهند شد و تمام خس و خاشاکها و علفهای هرز جامعه را از میان برخواهند داشت و جامعه را پاک خواهند کرد.

منبع: روزنامه کیهان ، ۱۳۶۶/۱/۳۰ ، ص ۳

 1. برزیلی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 16

  رسایی !انکارمعنایی ندارد.همه دیدیم وشنیدیم که …(نمیخواهم نام اون راببرم)گفت چهارتا خس وخاشاک…ادبیات خاص اون آدم بسیاری مواقع توهین آمیز بوده.به تو چی میرسه که اینطور انکار می کنی. ضمنا تااسفند تحمل می کنیم وجوابت را با رای می دهیم.

 2. پاکدست :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 17

  ادبیات اون بابا اینطوری بود.رییس دولت قبلی رو میگم

 3. آریا76 :
  آیا موافقید؟ Thumb up 13 Thumb down 4

  فقط از این ناراحتم که چرا دکتر به دشمنان اسلام متلک های بیشتری نینداخت…

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: