تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۷ کد مطلب 82052

نقوی حسینی:کسی با سخنرانی موسوی لاری کاری نداشت

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراض مردم در نشست اصلاح‌طلبان قرچک به حضور فتنه‌گران در این نشست بود و کسی قصد مزاحمت در سخنرانی موسوی لاری را نداشت.

به گزارش میدان۷۲ سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص نا آرامی در نشست اصلاح‌طلبان در قرچک گفت: تجمع اعتراضی صورت گرفته از سوی مردم و خانواده‌های شهدا ارتباطی با سخنرانی آقای موسوی لاری نداشت بلکه مردم نسبت به حضور دو نفر از عناصر فتنه در آن نشست اعتراض داشتند که من هم در میان معترضین بودم.

وی افزود: مردم تنها با تجمع خود در آنجا و بدون هیچگونه درگیری اعتراض خود را به حضور این فتنه‌گران در نشست اعلام داشتند و اطرافیان آقای موسوی لاری سعی داشتند تا این اعتراض آرام را با گاز اشک‌آور و … به یک درگیری تبدیل کنند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این قبیل افراد به دنبال این هستند تا با ایجاد اینگونه نا آرامی‌ها زمینه فتنه دیگری را در کشور فراهم کنند و به ندا آقا سلطان دیگری نیازمند هستند والا مردم حزب‌اللهی منطقه با حفظ شئونات و به صورت آرام تنها اعتراضشان را نسبت به حضور فتنه‌گران اعلام داشتند و این اصلاح‌طلبان بودند که سعی داشتند تا این اعتراض آرام را به درگیری تبدیل کنند.

نقوی خاطرنشان کرد: این همایش که قرار بود با حضور اصلاح‌طلبان ورامین، قرچک و پیشوا برگزار شود تعداد حاضران آن به ۵۰ نفر هم نمی‌رسید و از سوی دیگر من نمی‌دانم با وجود این همه مسجد و حسینیه چرا باید اینگونه نشست‌ها در هر محلی مثل چلوکبابی برگزار شود.

سایت‌های اصلاح‌طلب خبرهایی از نشست اصلاح‌طلبان در قرچک منتشر کردند و با انتشار تصاویری از اعتراض مردم که نماینده مردم ورامین نیز در میان آنها حضور دارد، عنوان کردند که تعدادی از مردم با تحریک نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی سعی داشتند تا برای سخنرانی موسوی لاری در این نشست مزاحمتی ایجاد کنند.

منبع:فارس

 1. احسان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 5

  درود برجبهه اصلاحات وموسوی لاری.نقوی دوره نمایندگی ات به روز شمار افتاده.ان شا الله اسفند ماه پاسخت را خواهی گرفت.

 2. احسان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  درود برجبهه اصلاحات.نقوی دوره نمایندگی ات به روز شمارافتاده.تااسفند خیلی زمان باقی نمانده.

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  چلوکباب

 4. ابواحسان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 4

  نقوی!!!!رفتن تو به روزشمارافتاده.فقط تااسفند تحمل می کنیم وبعد با رای جوابتو میدیم.تبلیغات نمایندگی رو اینطوری شروع کردی ولی جواب نمیده.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: