تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۴ کد مطلب 82068

شجونی: اصولگرایان اختلافی ندارند

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصولگرایان جلسات متعددی برگزار می‌کنند و برای انتخابات دهمین دوره‌ مجلس شورای اسلامی در حال جنب و جوش هستند.

به گزارش میدان۷۲ یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصولگرایان جلسات متعددی برگزار می‌کنند و برای انتخابات دهمین دوره‌ مجلس شورای اسلامی در حال جنب و جوش هستند.

حجت‌الاسلام جعفر شجونی با اشاره به این‌که «تا انتخابات حدود ۱۰۰ روز دیگر باقی است که مدت زیادی است» اظهار کرد: جنب و جوش اصولگرایان نشان دهنده فعالیت انتخاباتی آنهاست.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا هنوز شورای هماهنگی اصولگرایان تشکیل نشده است؟ افزود: ان‌شاءالله در روزهای آینده این شورا تشکیل می‌شود.

شجونی در ادامه درباره‌ وجود اختلاف میان اصولگرایان خاطرنشان کرد:‌ من در یکی دو جلسه اخیر جامعه روحانیت نبوده‌ام اما مطلعم که آیت‌الله موحدی کرمانی، محمد یزدی و مصباح یزدی با هم کار می‌کنند و هیچ اختلافی ندارند.

وی در پایان وجود اختلاف میان جبهه پایداری و فراکسیون رهروان را رد کرد و گفت:‌ اصولگرایان در مدت باقی مانده تا انتخابات به ائتلاف می‌رسند و ان‌شاءالله پیروز انتخابات مجلس می‌شوند.

منبع: ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: