تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۰ کد مطلب 82108

انتشار تصاویری جدید از داعشی‌ها/ تروریست‌های مهربان! +عکس

سازمان ملل اعلام کرده است که حتی کشورهایی که تاکنون با این مشکل مواجه نبودند نیز در بررسی های جدید، اتباعشان به بهانه جهاد به تروریست های داعش پیوسته اند… به گزارش پایگاه ۵۹۸، طبق گزارش جدید سازمان ملل، افرادی از بیش از ۸۰ کشور جهان به منظور پیوستن گروه داعش به سوی عراق و […]

سازمان ملل اعلام کرده است که حتی کشورهایی که تاکنون با این مشکل مواجه نبودند نیز در بررسی های جدید، اتباعشان به بهانه جهاد به تروریست های داعش پیوسته اند…

به گزارش پایگاه ۵۹۸، طبق گزارش جدید سازمان ملل، افرادی از بیش از ۸۰ کشور جهان به منظور پیوستن گروه داعش به سوی عراق و سوریه سرازیر شده اند.

سازمان ملل اعلام کرده است که حتی کشورهایی که تاکنون با این مشکل مواجه نبودند نیز در بررسی های جدید، اتباعشان به بهانه جهاد به تروریست های داعش پیوسته اند که آینده خطرناکی را برای این کشورها رقم خواهد زد.

طبق گزارش دیلی میل، نیروهای گروه تروریستی داعش که انواع جنایات را علیه بشریت انجام می دهند در جدیدترین اقدام خود با انتشار تصاویری در صفحات مجازی خود، وجه دوست داشتنی خود را به نمایش گذاشته اند.

عناصر تکفیری داعش با منتشر کردن تصاویر خود با تعدادی گربه و بچه گربه که در حالی بازی و یا غذا دادن به آنها هستند، رحم و محبت این گروه تروریستی را نشان می دهند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: