تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۰۴:۵۸ کد مطلب 82158

یک ایرلاین ایرانی به اسرائیل رسمیت داد! +عکس

در حالی که تقریبا تمامی خطوط هوایی ایران نام رژیم صهیونیستی را از فهرست ملیت مسافران خود حذف کرده‌اند، اقدام یک خط هوایی ایرانی در به رسمیت شناختن نام اسرائیل برای ملیت مسافرانش بسیار عجیب به نظر می‌رسد! به گزارش پایگاه ۵۹۸، در حالی که تقریبا تمامی خطوط هوایی ایران نام رژیم صهیونیستی را از […]

در حالی که تقریبا تمامی خطوط هوایی ایران نام رژیم صهیونیستی را از فهرست ملیت مسافران خود حذف کرده‌اند، اقدام یک خط هوایی ایرانی در به رسمیت شناختن نام اسرائیل برای ملیت مسافرانش بسیار عجیب به نظر می‌رسد!

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در حالی که تقریبا تمامی خطوط هوایی ایران نام رژیم صهیونیستی را از فهرست ملیت مسافران خود حذف کرده‌اند، اقدام یک خط هوایی ایرانی در به رسمیت شناختن نام اسرائیل برای ملیت مسافرانش بسیار عجیب به نظر می‌رسد!

این شرکت که در سال ۱۳۸۹ منطبق با استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس و خدمات‌رسانی به مشتریان را آغاز کرده است، هم‌اکنون در شهرهای مهم کشور از جمله تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کیش، کرمانشاه و … و همچنین کشورهای ترکیه، مالزی، عراق، کویت و امارات دارای ایستگاه فعال است و به مسافران و مشتریان خود خدمات ارائه می‌کند.

اقدام این شرکت هواپیمایی در به رسمیت شناختن ملیت اسرائیل در حالی است که تقریبا تمامی خطوط هواپیمایی کشوری نه‌تنها این رژیم غاصب را به رسمیت نمی‌شناسند بلکه برخی از آنها مانند هواپیمایی ماهان ملیت فلسطینی را هم در فهرست ملیت مسافران خود قرار داده‌اند.

یک ایرلاین داخلی به اسرائیل رسمیت داد! +عکس

منبع: عصر خبر

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: