تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۳ کد مطلب 82176

حاشیه تمرین نوبت صبح پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس که هوادار تیم بارسلونا هستند امروز کری‌ داغی با هم تیمی‌هایشان که هوادار رئال‌مادرید بودند به راه انداختند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، با برد پرگل شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا مقابل رئال مادرید در دویست و شصت و سومین ال‌کلاسیکوی برگزار شده امروز بازار کری میان بازیکنان پرسپولیس که هوادار بارسلونا بودند با […]

بازیکنان پرسپولیس که هوادار تیم بارسلونا هستند امروز کری‌ داغی با هم تیمی‌هایشان که هوادار رئال‌مادرید بودند به راه انداختند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، با برد پرگل شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا مقابل رئال مادرید در دویست و شصت و سومین ال‌کلاسیکوی برگزار شده امروز بازار کری میان بازیکنان پرسپولیس که هوادار بارسلونا بودند با بازیکنانی که هوادار رئال مادرید بودند بسیار داغ بود.

پرسپولیسی‌های هوادار بارسا با توجه به برد پرگل شب گذشته تیم محبوبشان امروز کری شدیدی با رئالی‌های تیمشان به راه انداخته بودند و گل‌زنی‌های بازیکنان بارسلونا را به رخ آنها می‌کشیدند.

حتی برخی از بازیکنان مثل محسن بنگر و فرشاد احمدزاده با لباس بارسلونا امروز به تمرین آمدند و برای بازیکنانی مثل رضا نورمحمدی، مهدی طارمی، احمد نوراللهی و … کری می‌خواندند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا شب گذشته در ال‌کلاسیکوی ۲۶۳ با چهار گل از سد رئال‌مادرید گذشت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: