تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۰۴:۳۲ کد مطلب 82204

چینی‌ها هم از زائران اربعین حسینی پذیرایی می‌کنند

تعدادی از کارگران چینی که با یکی از شرکت های بازاریابی در شهرستان الناصریه عراق همکاری می کنند، اقدام به برپایی خیکه گاهی برای پذیرایی از زائران پیاده کربلا در این شهر کردند تا به زائرانی که از این شهر به سمت کربلا در حال پیاده روی هستند، خدمات ارائه کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، […]

تعدادی از کارگران چینی که با یکی از شرکت های بازاریابی در شهرستان الناصریه عراق همکاری می کنند، اقدام به برپایی خیکه گاهی برای پذیرایی از زائران پیاده کربلا در این شهر کردند تا به زائرانی که از این شهر به سمت کربلا در حال پیاده روی هستند، خدمات ارائه کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از الفرات نیوز، «لی یون» یکی از این شهروندان چینی در این باره با اشاره به اینکه تصمیم گرفته ایم خیمه ای چینی برای شرکت در خدمات رسانی به زائران امام حسین(ع) برپا کنیم، می افزاید: قرار است امروز این خیمه برپا شود و هر روز چیزی به ارزشی بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار به زائران امام حسین خدمات ارائه کنیم و پس از آن به الدیانیه می رویم پنج روز آنجا می مانیم و سپس کربلا می رویم و تا اربعین آنجا می مانیم.

«لی یون» با بیان اینکه سفر به دبی را به خاطر خدمت رسانی به زائران اربعین لغو کرده اند، بیان کرد: قضیه امام حسین (ع)، یک قضیه جهانی است و به تمامی بشریت اختصاص دارد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: