تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۰ کد مطلب 82227

کوچک‌زاده در اعتراض به شیوه اداره مجلس از نمایندگی استعفا داد

مهدی کوچک زاده در اعتراض به نحوه مدیریت جلسه لاریجانی و بی توجهی به اخطار قانون اساسی وی، استعفای خود را به هیئت رئیسه مجلس داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی پس از آنکه لاریجانی اعلام کرد اخطار کوچک زاده در خصوص اعتراض به امحاء ۱۷۰۰ تن سیب […]

مهدی کوچک زاده در اعتراض به نحوه مدیریت جلسه لاریجانی و بی توجهی به اخطار قانون اساسی وی، استعفای خود را به هیئت رئیسه مجلس داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی پس از آنکه لاریجانی اعلام کرد اخطار کوچک زاده در خصوص اعتراض به امحاء ۱۷۰۰ تن سیب زمینی به دلیل اینکه به دستور کار صحن علنی ارتباطی نداشته و وارد نیست، مهدی کوچک زاده نسبت به این موضوع اعتراض کرد.

در ادامه علی رغم اینکه میکروفون کوچک زاده قطع شده بود وی با صدای بلند نسبت به اقدام رئیس مجلس در عدم همراهی با اخطار وی انتقاد کرد و گفت: استعفا می دهم.

لاریجانی نیز در پاسخ به وی اظهارداشت: شما هم مثل بقیه که وقت می گیرند در آخر جلسه اخطار خود را بیان می کنند، باید این کار را می کردید.

وی ادامه داد: شما اخطار خود را بیان کردید و بنده گفتم که وارد نیست.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به کوچک زاده که تهدید به استعفا می کرد، گفت: استعفا می خواهید بدهید، بدهید، کسی نگرانی ندارد. مرا نمی توانید تهدید کنید.

وی ادامه داد: شما اخطار می دهید، من می گویم شما اخطارتان وارد نیست و شما تهدید به استعفا می کنید.

در ادامه کوچک زاده ضمن ارائه برگه استعفایش به هیئت رئیسه مجلس، جلسه را ترک کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: