تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۴ کد مطلب 82250

پنج اکیپ پزشکی به روستاهای محروم شهرستان کهگیلویه اعزام شد

به مناسبت هفته بسیج پنج اکیپ پزشکی در قالب تیم‌های دندانپزشکی، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، مامایی و آموزش‌های بهداشتی برای درمان و ویزیت رایگان به روستاهای محروم شهرستان کهگیلویه اعزام شد.

به گزارش میدان۷۲، سرهنگ خیرالله رضایی در حاشیه اعزام پنج اکیپ پزشکی به مناطق محروم شهرستان کهگیلویه، اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی سعی دارد در جهت محرومیت‌زدایی از سطح شهرستان پزشکان خود را به مناطق محروم اعزام کند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان کهگیلویه به اهمیت اردوهای جهادی اشاره کرد و گفت: در این اردوی یک روزه جهادی پزشکان بسیجی برای درمان و ویزیت رایگان به مناطق محروم و روستاهای دور افتاده شهرستان کهگیلویه اعزام می‌شوند.

رضایی به انجام خدمات پزشکی رایگان در قالب ۵ تیم پزشکی و بهداشتی به روستاهای محروم تنگ‌هیگون اشاره کرد و افزود: در این اکیپ خدمات دندان‌پزشکی، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، مامایی و آموزش‌های بهداشتی به مردم محروم این منطقه ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه این اکیپ با ۱۵ پزشک، پزشکیار و کارشناس بهداشت به مردم محروم خدمت‌رسانی می‌کند، عنوان کرد: کلاس‌های مختلف آموزشی و بهداشتی در این روستاها برگزار و بین دانش‌آموزان مدارس بسته‌های بهداشتی توزیع شد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: