تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۹ کد مطلب 82279

نقویان: حتی یک جمله از من در حمایت از فتنه و سران فتنه پیدا نمی‌کنید

حجت‌الاسلام نقویان در پاسخ به برخی شایعات مبنی بر حمایت وی از سران فتنه ۸۸ گفت: حتی یک جمله از من در حمایت از فتنه و سران فتنه پیدا نمی‌کنید.

به گزارش میدان ۷۲، حجت‌الاسلام والمسلمین نقویان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم و در پاسخ به این مطلب “بعضی از رسانه‌ها و محافل سیاسی شما را جزو حامیان فتنه ۸۸ و سران فتنه ۸۸ جلوه می‌دهند” گفت: این تهمت است، من کجا از اینها حمایت کرده‌ام؟ یک جمله از من پیدا کنید که من از آنها دفاع کرده باشم.

وی با بیان اینکه قطعاً آمریکایی‌ها از فتنه ۸۸ حمایت کردند، تأکید کرد: یک جمله از من شنیده نشده است که از فتنه‌گران ۸۸ حمایت کرده باشم.

وی درباره پوشش بعضی از اظهاراتش در رسانه‌های ضدانقلاب نیز گفت: پخش کردن چه‌دلیلی بر تأیید است؟ رسانه‌های ضدانقلاب حرف‌های امام را نیز پخش می‌کنند و همچنین حرفهای رهبری را هم نیز. این به‌معنای آن نیست که من حرفهای آنها را قبول داشته باشم یا آنها من را قبول داشته باشند.

این خطیب مشهور تهران در پاسخ به این موضوع “گفته می‌شود شما از رئیس دولت دوم خرداد حمایت کرده‌اید” تصریح کرد: این تهمت است، نباید این تهمت را به من بزنید.

حجت‌الاسلام نقویان در ادامه و در پاسخ به این گفته “شما اظهاراتی درباره ممنوع التصویری یکی از سران فتنه مطرح کرده بودید که از آن حمایت از وی برداشت شد” خاطرنشان کرد: خیر، من حمایت نکردم. حرف من این است که ایشان باید عادلانه محاکمه شود و اجازه دفاع به او بدهند.

وی در پایان و در پاسخ به این سؤال “به‌نظر شما چرا سران فتنه از جمله آقای خاتمی توبه نمی‌کنند؟” اظهار داشت: این سؤال را باید از خود ایشان بپرسید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: