تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۵ کد مطلب 82392

در دیدار با شورای بازخوانی خط امام (ره) استان قم؛

دکتر احمدی نژاد: راضی نیستم به نام دفاع از من به هیچ احدی در این عالم توهین شود

وی تصریح کردند: البته این بسیار اشتباه می باشد که برخی بنام بنده به دیگران فحش داده و اهانت می کنند. این بدتر از این است که به خود من فحش بدهند. زیرا کسی فحش می دهد که اصلا منطقی ندارد و دنبال اثبات خود و قدرت طلبی می باشد. بنده راضی نیستم به نام دفاع از من به هیچ احدی در این عالم توهین شود.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از احمدی نژاد دات آی آر، بعد از ظهر روز دوشنبه اعضای شورای تبیین آرمان های انقلاب و بازخوانی خط نورانی امام (ره) استان قم با دکتر محمود احمدی نژاد دیدار کردند.

در این دیدار دکتر محمود احمدی نژاد با اشاره به اینکه اساسا حرکت یک موحد برای کسب مواهب دنیایی نیست گفت: حرکت اصلاحی و هدایتگر برای جذب به خود و دار و دسته جمع کردن نمی باشد. ما با حرکات اصلاحی گره ها را باز کرده و همه را پرواز می دهیم. قرار نیست یک انسان سقف حساب شود و دیگران مثل او یا تحت سیطره او باشند. برای هدایت انسان ها هیچ مرزبندی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: البته این بسیار اشتباه است که برخی بنام بنده به دیگران فحش داده و اهانت می کنند. این بدتر از این است که به خود من فحش بدهند. زیرا کسی فحش می دهد که اصلا منطقی ندارد و دنبال اثبات خود و قدرت طلبی می باشد. بنده راضی نیستم به نام دفاع از من به هیچ احدی در این عالم توهین شود.

دکتر احمدی نژاد یکی از مهم ترین مباحث تبیین خط امام (ره) را دشمن شناسی عنوان کرده و دشمن واقعی انقلاب را شیطان و استکبار جهانی دانسته و بهترین راه مقابله با آن را تبیین اندیشه های امام خمینی (ره) بیان کرد.

در این دیدار دبیر و دبیران کارگروه های شورای استان قم در خصوص فعالیت های صورت گرفته در استان و شهرمقدس قم نیز گزارش مفصلی ارائه دادند.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  درود بر شهید تهمت

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 6

  احدی در عالم…
  یعنی حتی خس و خاشاک؟

 3. گویا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  موفق باشید

 4. همکار سابق :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  قدرت طلبی رو خوب اومدی چون درشخص خودت عیانه.
  همون دودوره باحرکات اصلاحی منو پرواز دادی کافیه
  توهین به من یعنی خس وخاشاک یعنی سیب زمینی رای رای …

 5. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  قابل توجه هواداران احمدی نژاد
  به خود من توهین کردن فقط به خاطر اینکه گفتم من با احمدی نژاد مخالفم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: