تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ - ۰۳:۲۷ کد مطلب 82427

سکوت ویران کننده سهراب برای رویایی که فرو ریخت

سهراب مرادی نماینده شایسته وزنه برداری کشورمان امشب در حالی بعنوان تماشاگر در سالن مسابقات جهانی وزنه برداری حضور یافته که با اولین حرکات یکضرب و دو ضرب می توانست مدال طلا را ازآن خود کند. به گزارش مشرق، رقابتهای گروه A دسته ۹۴ کیلوگرم امشب در حالی برگزار می شود که سهراب مرادی نماینده […]

سهراب مرادی نماینده شایسته وزنه برداری کشورمان امشب در حالی بعنوان تماشاگر در سالن مسابقات جهانی وزنه برداری حضور یافته که با اولین حرکات یکضرب و دو ضرب می توانست مدال طلا را ازآن خود کند.

به گزارش مشرق، رقابتهای گروه A دسته ۹۴ کیلوگرم امشب در حالی برگزار می شود که سهراب مرادی نماینده شایسته کشورمان در این دسته به دلیل نامه نگاری اشتباه فدراسیون پیشین بازنشسته اعلام شده و علیرغم داشتن آمادگی بالا و رسیدن به رکوردهای خیره کننده باید از روس سکوی تماشاگران نظاره گر رقابت ۱۱ حریفی باشد که هیچ کدام توان رقابت با او را نداشتند.
سهراب مرادی در تمرینات روز گذشته که در سالن تمرینی مرکز اجتماعات بزرگ جورج براوون برگزار می شد با مهار وزنه های ۱۹۰ کیلوگرم و ۲۳۰ کیلوگرم در حرکات یکضرب و دوضرب، هم قدرت خود را به رخ حاضرین در سالن کشید و هم روحیه تمام حریفان را خراب کرد اما افسوس و دریغ که او مجاز نیست تا امشب به روی تخته برود و در رقابتهای جهانی آمریکا پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را با کسب مدال طلا به اهتزاز درآورد.
براستی چه کسی باید جوابگوی حسرت بزرگ و اشکهای امشب قهرمانی باشد که می توانست با کسب عنوان قهرمانی؛ هم افتخاری بزرگ را برای کشورمان کسب کند و هم زندگی شخصی اش را که اتفاقا بی مشکل هم نیست از این رو به آن رو می شد؟
سهراب در حالی این مسابقات را بعنوان تماشاچی نظاره می کند که هیچ امیدی هم به حضور در المپیک ۲۰۱۶ ندارد در حالیکه علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان بعد از دیدارش با تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری اعلام کرده بود مشکل سهراب برای حضور در المپیک حل شده است.
همه علاقمندان به وزنه برداری و این قهرمان ارزشمند امیدوارند تا نام سهراب مرادی در استارت لیست بازیهای المپیک ۲۰۱۶ درج شده و در لیست باقی هم بماند. قطعا قهرمانی با این انگیزه و آمادگی جسمانی می تواند در المپیک برزیل برای کشورمان یکی از خوشرنگترین مدالها را بدست آورد.

منبع: فارس

مطالب مرتبط

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: