تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۹ کد مطلب 82451

فروزنده: برخورد دولت با رسانه‌های منتقد از طریق پرداخت یارانه اوج انحصار است

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: برخورد دولت با رسانه های منتقد با ابزاری همچون پرداخت یارانه مطابق با نوع رویکرد و سیاست هایشان اوج انحصاری است و این مسئله به هیچ عنوان با شعارهای دولت تدبیر و امید هم خوانی ندارد.

به گزارش میدان۷۲ لطف الله فروزنده، سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، با اشاره به اظهارات اخیر حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور پیرامون ارائه یارانه مطبوعات متناسب با رویکردشان اظهار داشت: پرداخت یارانه ها به مطبوعات باید براساس معیارهای مشخصی همچون وزین بودن آنها، میزان تیراژشان، سطح گستردگی مطبوعات در سطح جامعه و … که در تمام دنیا مرسوم است، در نظر گرفته شود.

وی باب یان اینکه نمی شود با مطبوعات و سایت ها به صورت سلیقه ای برخورد کرد، افزود: در حقیقت باید گفت برخوردهایی از این دست امری بسیار خطرناک به شما می رود؛ چنانکه اگر مطبوعاتی که حامی دولت هستند و صرفا به دلیل این نوع رویکردشان یارانه بیشتری دریافت کنند نام مطبوعات دولت ساخته را از آن خود می کنند.

فروزنده تاکید کرد: البته بنده معتقدم که مطبوعات نباید کار تخریبی انجام دهند و چنانچه نقدی دارند آن را همراه با دلسوزی و همراه با پشنهادات سازنده مطرح کنند.

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان با بیان اینکه این رویه با هیچ منطق و شعاری سازگاری ندارد، خاطرنشان کرد: برخورد با رسانه های منتقد به این شکل اوج انحصار است و این مسئله به هیچ عنوان با شعارهای آقایان هم خوانی ندارد؛ چرا که دولت همواره دم از آزادی بیان می زند.

منبع:خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: