تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۹ کد مطلب 82579

سپاه بر مناطق مرزی اشراف کامل دارد

سردار سلامی در پایانه مرزی مهران با بیان اینکه سپاه بر مناطق مرزی اشراف کامل دارد، گفت: ایران در خط مقدم مبارزه با تروریسم است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار حسین سلامی امروز به استان ایلام سفر کرد و سپس با بالگرد عازم مرز مهران شد و از پایانه مرزی مهران بازدید کرد. جانشین سپاه […]

سردار سلامی در پایانه مرزی مهران با بیان اینکه سپاه بر مناطق مرزی اشراف کامل دارد، گفت: ایران در خط مقدم مبارزه با تروریسم است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار حسین سلامی امروز به استان ایلام سفر کرد و سپس با بالگرد عازم مرز مهران شد و از پایانه مرزی مهران بازدید کرد.

جانشین سپاه به منظور بررسی نحوه خدمات‌رسانی به زائران وارد شهر مرزی مهران شده است.

وی در این بازدید اظهار داشت: به لطف خداوند سپاه اشراف کاملی بر مناطق مرزی دارد و ایران در خط مقدم مبارزه با تروریسم است.

سردار سلامی افزود: ما در مبارزه با تروریسم از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم و مناطق مرزی را به خوبی رصد می‌کنیم.

جانشین سپاه پاسداران عنوان کرد: از تمامی عوامل اجرای و خدماتی که به زائران ارائه خدمت داشته‌اند تشکر می‌کنم و باید گفت که خدمت به زائران اربعین و امام حسین(ع) اجری بسیار دارد.

وی گفت: از طرف سپاه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در مرز مهران یک اردوگاه اسکان شش هزار نفری دایر شده است و هم‌چنین بیمارستان صحرایی نیز در مرز راه‌اندازی شده است.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که زائران در کمال امنیت و آرامش سفر زیارتی خود را انجام دهند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: