تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۱ کد مطلب 82599

استانبول را بابمب هسته‌ای نابود کن!

یک سیاستمدار جنجالی روسیه از رییس جمهور این کشور درخواست کرد یکی از شهرهای معروف ترکیه را بمب هسته‌ای نابود کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، روزنامه انگلیسی «میرر» در مطلبی به درخواست یک سیاستمدار معروف و جنجالی روسیه از رییس جمهور این کشور برای بمباران هسته‌ای استانبول در پاسخ به سرنگونی جنگنده روسیه از سوی […]

یک سیاستمدار جنجالی روسیه از رییس جمهور این کشور درخواست کرد یکی از شهرهای معروف ترکیه را بمب هسته‌ای نابود کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، روزنامه انگلیسی «میرر» در مطلبی به درخواست یک سیاستمدار معروف و جنجالی روسیه از رییس جمهور این کشور برای بمباران هسته‌ای استانبول در پاسخ به سرنگونی جنگنده روسیه از سوی ترکیه اشاره کرد که حکایت از دیدگاه بسیار منفی سیاستمداران روس نسبت به اقدام نابخردانه ترکیه در سرنگونی جنگنده روسیه دارد.

بر اساس این گزارش،  «ولادیمیر ژیرونفسکی» در سخنانی  خطاب به «ولادیمیر پوتین» خواهان پرتاب بمب هسته‌ای و نابودی ۹ میلیون شهروند ترکیه‌ای ساکن این شهر شد.

این سیاستمدار روسی در گفت‌و‌گو با  شبکه رادیویی  به نام «مسکو اسپیکینگ ریدیو»  اظهار داشت: «یک حمله هسته‌ای می‌تواند استانبول را به آسانی نابود کند. تنها پرتاب یک بمب هسته‌ای در آب‌های  استانبول باعث می‌شود آب این شهر را با خود ببرد.»

میرر در خاتمه  نوشت، ژیرونوفسکی برای بار اول نیست که چنین سخنان تندی را بیان می‌سازد و پیشتر نیز او سخنان تندی را در موضوعات مختلف بیان کرده بود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: