تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۵ کد مطلب 82603

مکانی: دروغ نویسان برخورد من و عالیشاه را بزرگ‌ کردند/از این به بعد همه بردها را به «ضیا» تقدیم می‌کنم

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در خصوص شرایط پرسپولیس پس از بازی مقابل نفت در هفته سیزدهم، اهدافش در تیم ملی فوتبال، اتفاقاتی که روز گذشته در تمرین پرسپولیس رخ داد و … صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید: فارس: پرسپولیس باید روز دوشنبه در ورزشگاه تختی به مصاف نفت برود از شرایط تیم قبل از […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در خصوص شرایط پرسپولیس پس از بازی مقابل نفت در هفته سیزدهم، اهدافش در تیم ملی فوتبال، اتفاقاتی که روز گذشته در تمرین پرسپولیس رخ داد و … صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

فارس: پرسپولیس باید روز دوشنبه در ورزشگاه تختی به مصاف نفت برود از شرایط تیم قبل از این بازی صحبت کن.

خوشبختانه همه چیز خوب پیش می‌رود و تنها چیزی که در این میان به ضرر ما بوده تعطیلات لیگ بود که این هم برای آماده‌سازی تیم ملی یک مسئله طبیعی است چرا که هر تیم ملی برای آماده شدن نیاز به زمان می‌خواهد و باید بازیکنان در اردو کنار هم باشند تا به آمادگی و هماهنگی برسند. هیچ کجای دنیا هیچ تیمی مهمتر از تیم ملی نیست. خوشبختانه همراه با تیم ملی دو برد خوب بدست آوردیم و تا حدود زیادی صعودمان به مرحله بعدی را مسجل کرد. از طرف دیگر پرسپولیس هم شرایط خوبی دارد و روزهای خوبی پیش روی ماست. پرسپولیس خوشبختانه روی غلطک برد افتاده و شرایطی داریم که به راحتی امتیاز از دست نمی‌دهیم. با برد در سه بازی آینده نیم فصل می‌توانیم به جمع تیم‌های بالای جدول نزدیک‌تر شویم.

فارس: پرسپولیس روز دوشنبه به مصاف نفتی می‌رود که خود تو هم در این تیم سابقه بازی داری نظرت در خصوص تیم نفت چیست؟

در تیم نفت دو سال و نیم حضور داشتم و تجربه خوبی بدست آوردم. در آن دو سال ما برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا می‌جنگیدیم که تنها با اختلاف یک امتیاز نتوانستیم به این مسابقات صعود کنیم. من روزهای خوبی در نفت داشتم و به نظر من این باشگاه یکی از بهترین باشگاه های ایران است و مسئولان قابل احترامی را دارد. البته این تیم فعلا از نظر امتیازی دچار مشکل شده اما مطمئن هستم با درایت مدیریت و کادر فنی خوبی که دارد می‌تواند به روزهای خوبش بازگردد.

فارس: پرسپولیس می‌تواند نفت را شکست دهد؟

ما محکوم به برد هستیم و باید این تیم را شکست دهیم برای اینکه بتوانیم اختلاف خود را با صدر جدول کم کنیم دیگر نباید راحت امتیاز از دست بدهیم و طرف دیگر تفکرات کادر فنی ما به گونه‌ای است که برای هر بازی نقشه داریم تا ۳ امتیاز را بگیریم و مقابل نفت هم با یک بازی منطقی ۳ امتیاز را بگیریم. هر چند که نفت سرشار از انگیزه است و آنها تیم قدرتمندی هستند اما شک ندارم که هواداران بازی جذابی را شاهد خواهند بود و در نهایت ما ۳ امتیاز را خواهیم گرفت.

فارس: روز گذشته در تمرین پرسپولیس گفته می‌شد که قهر کردی و از امید عالیشاه ناراحت شدی خودت در این باره صحبت کن.

همه کسانی که روز گذشته در تمرین حاضر بودند دیدند که موضوع خاصی نبود.به هر حال در زمان تمرین بازیکنان تحت فشار هستند در آن صحنه امید عالیشاه با من تک به تک شد که مشت او به سرم برخورد کرد و واقعا گیج شدم برای همین کنار زمین آمدم که شرایطم بهتر شود و یک دقیقه بعد هم دوباره به تمرین برگشتم. هیچ قهری در میان نبود و من بچه نیستم که بخواهم قهر کنم. در آن لحظه حس کردم که اگر یک دقیقه بیرون بیایم شرایطم بهتر می‌شود و دوباره به تمرین ادامه می‌دهم. حتی آقا کریم از من پرسید که چه شده و من به او توضیح دادم. این مسائل در فوتبال طبیعی است و انتظارم این است که رسانه‌هایی که با من مشکل دارند حداقل دروغ ننویسند. کسانی که می‌خواهند از کاه کوه بسازند این کار را انجام دهند اما دروغ ننویسند. من از رسانه ها می‌خواهم که اگر می‌خواهند دشمنی هم کنند دروغ پردازی نکنند. رخ دادن چنین مسائلی در تمرین هر تیمی عادی است و اتفاق عجیبی نیفتاده است.

فارس: مشکلت با مدیر برنامه های سابقت به کجا رسید؟

این یک موضوع شخصی بین من و مدیر برنامه‌های سابقم بود که باید بگویم ما دو دوست هستیم که خودمان می‌دانیم چطور مشکلاتمان را حل کنیم. این مسئله یک سوء تفاهم بود که برطرف می‌شود و هیچ موضوع خاصی نیست. این مسائل شخصی است و من نمی‌خواهم این اتفاق ها به تیم منتقل شود و قصد حاشیه سازی برای تیمم را ندارم چرا که بازی مهمی در پیش داریم.

فارس: اینکه برخی از رسانه‌ها نوشته بودند مقابل نفت هم محروم هستی صحت دارد؟

چرا بازی نکنم؟ من صد در صد مشکلی برای بازی کردن ندارم هر چند که خیلی‌ها انگار دوست دارند من محروم باشم و بازی نکنم. اما تلاش می‌کنم تا پرسپولیس موفق باشد تا چشم دشمنان باشگاه را کور کنم.

فارس: بعد از برد پرسپولیس مقابل استقلال اهواز در حالی این برد را به علی ضیاء مجری تلویزیون تقدیم کردی که گفته می‌شود این کار تو برای پاسخ دادن به صحبت‌هایی بود که گفته می‌شود مظلومی از تو انتقاد کرده و به نوعی خواستی با این کار پاسخی به مظلومی بدهی. آیا این مسئله را تائید می‌کنی؟

من هیچگاه خودم را با دیگران مقایسه نمی‌کنم و باید بگویم که حرف هیچ کسی برای من اهمیت ندارد از این به بعد هم تا جایی که حق داشته باشم بردهای پرسپولیس را به علی ضیاء تقدیم می‌کنم چرا که  او را یک جوان لایق می‌دانم که توانمند است و برایم مهم نیست که او هوادار پرسپولیس است یا تیم‌های دیگر. نباید یک جوان توانمند را به خاطر یک اشتباه نابود کنیم. اما باز هم تاکید می‌کنم که فقط حرف مدیران باشگاه، مربیان تیم، پیشکسوتان پرسپولیس، بازیکنان تیم و هواداران برای من مهم است و هر کسی خار ج از این محدوده صحبت کند برای من ارزشی ندارد و وقتم را برای این اظهار نظرهای خارج از محدوده پرسپولیس نمی‌گذارم البته باید بگویم که خبرنگاران پرسپولیسی هم که هوادار این تیم محسوب می‌شوند در دایره‌ای که نام بردم حضور دارند. اما وقتم را برای حرف خارج از محدوده نمی‌گذارم.

فارس: علی نظری جویباری از تو شکایت کرده و آن هم به خاطر صحبت هایی که مطرح کرده بودی.

هیچ حرفی در مورد آدم‌های دیگر ندارم و کسانی که در تیم‌های دیگر هستند هر صحبتی هم کنند برای من اهمیتی ندار. من فقط درباره کسانی که در پرسپولیس هستند و نام بزرگ پرسپولیس را یدک می‌کشند حرف می‌زنم نه افراد دیگر که در باشگاه‌های دیگر حضور دارند.

فارس: پرسپولیس در هفته جاری قرار است اردویی در کیش برگزار کند. فکر می‌کنی این اردو چقدر می تواند در روند آماده سازی پرسپولیس موثر باشد؟

ما سال گذشته هم در همین حدود بود که به جزیره کیش رفتیم و باید بگویم آب و هوا و آرامشی که این جزیره دارد می‌تواند به آرامش پرسپولیس کمک کند امیدوارم بعد از برد مقابل نفت با روحیه خوبی به جزیره کیش برویم و دور از هیاهو تمرینات منظمی را انجام دهیم تا ثمره این تمرینات را در آینده و در نتایج تیم شاهد باشیم اما قطعا اردوی خوبی خواهد بود.

فارس: الان دروازه‌بان تیم ملی هم هستی. درباره هدفی که در این تیم داری هم صحبت کن.

به هر حال هر کسی در زندگی برای خودش هدفی دارد و هدف من هم این است که از الان به بعد تلاش می‌کنم تا به پیراهن شماره ۱ تیم ملی برسم و این هدف گذاری را  انجام دادم تا در تیم ملی بازی کنم و مطمئن هستم که به این هدفم می‌رسم. من منتظر یک فرصت هستم و تشنه بازی کردنم و مطمئن باشید اگر در تیم ملی به من اعتماد شود و بازی کنم سالیان سال از این موقعیت استفاده خواهم کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: