تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۳ کد مطلب 82620

اعلام همبستگی ۸۰ کشور با مردم فلسطین

دبیرکل جبهه ابتکار ملی فلسطین اعلام کرد امروز (۲۹ نوامبر) مصادف با روز جهانی «همبستگی با مردم فلسطین» ۸۰ کشور، از فلسطین و ملت آن اعلام حمایت خواهند کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، «مصطفی برغوثی» دبیرکل جبهه ابتکار ملی فلسطین اعلام کرد امروز ۲۹ نوامبر مصادف با « روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین» ۸۰ […]

دبیرکل جبهه ابتکار ملی فلسطین اعلام کرد امروز (۲۹ نوامبر) مصادف با روز جهانی «همبستگی با مردم فلسطین» ۸۰ کشور، از فلسطین و ملت آن اعلام حمایت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، «مصطفی برغوثی» دبیرکل جبهه ابتکار ملی فلسطین اعلام کرد امروز ۲۹ نوامبر مصادف با « روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین» ۸۰ کشور با فلسطین اعلام همبستگی خواهند کرد.

 بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، برغوثی افزود: تظاهرات و فعالیت‌های در این راستا در ۸۰ کشور و صدها شهر و سازمان و دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: انتفاضه کنونی تاثیر بسیار زیادی بر فعالیت‌های حمایتگرایانه از ملت فلسطین داشت و بارزترین شکل آن افزایش تحریم‌های توسط برخی سازمان‌ها علیه اسرائیل بود.

برغوثی در ادامه گفت همبستگی مقاومت و انتفاضه با کمپین‌های تحریم رژیم صهیونیستی بر تغییر موازنه به نفع ملت فلسطین تاثیر بسیاری دارد و فشاری مردمی بر حکومت‌ها برای تغییر مواضع به نفت ملت فلسطین را به وجود آورده است.

او تصریح کرد: جنایات‌های اسرائیل از جمله اعدام‌های میدانی باعث انزوای هر چه بیشتر این رژیم شده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: