تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۶ کد مطلب 82625

یک بام و دو هوای حزب اللهی ها؛

حاج ولادیمیر پوتین!

اینکه جماعت حزب الله ” اهل حق” را فارق از “دین ” و” آیین” تقدیس کرده و عاقبت بخیرش دانسته اند خود جای بسی خوشحالی دارد! آخر همین جماعت حزب الله، چاوز بیچاره را با آنهمه مواضع ضد استکباری و همراهی و همکاریش با ایران، با آن دعای صریحش برای ظهور امام زمان(عج)، با آن حضور بی پروایش در حرم مطهر امام رضا (ع) و با آن چفیه انداختن های شجاعانه اش را با القابی چون کافر، مشرک، مسیحی و شهوتران منحرف تکفیر کردند.

میدان ۷۲/ ناشناس: جماعت حزب الله جماعت عجیبی هستند. چند روز پیش پوستری را منتشر کرده بودند که پوتین و وهب نصرانی از شهدای کربلا را کنار هم گذاشته و مقایسه می کرد. متتی هم در تصویر نوشته بود که تو را که می بینم یاد وهب می افتم! همان نصرانی ای که عاقبت پای امام زمانش شهید شد! اما جالب ترین قسمت این تصویر سازی جماعت حزب الله یا بهتر بگوییم حزب الله نما! جمله ” مهم نیست چه دینی داشته باشی، اهل حق که باشی عاقبت بخیر می شوی” درون پوستر بود. پوتینی که تنها به دلیل حمایت های اخیرش از سوریه و حضورش در محضر رهبر معظم انقلاب تبدیل به یک قهرمان جدید برای حزب الله شده است. قهرمانی که معلوم نیست تا کی و کجا به نفع ما شمشیر خواهد زد و کجا زیر پایمان را خالی می کند. همانطور که تا پیش از این در ساخت نیروگاه و تحویل سامانه دفاعی و … خالی کرده است. البته این تنها تعاریف جماعت حزب الله نما از پوتین نبوده و نخواهد بود. اگر به شبکه های اجتماعی نگاهی کنیم، کم کم پوتین در ذهن اسطوره سازان حزب اللهی تبدیل به یک اسطوره و منجی نجات بشریت تبدیل می شود.

اینکه جماعت حزب الله ” اهل حق” را فارق از “دین ” و” آیین” تقدیس کرده و عاقبت بخیرش دانسته اند خود جای بسی خوشحالی دارد! آخر همین جماعت حزب الله، چاوز بیچاره را با آنهمه مواضع ضد استکباری و همراهی و همکاریش با ایران، با آن دعای صریحش برای ظهور امام زمان(عج)، با آن حضور بی پروایش در حرم مطهر امام رضا (ع) و با آن چفیه انداختن های شجاعانه اش را با القابی چون کافر، مشرک، مسیحی و شهوتران منحرف تکفیر کردند. آن روزی که احمدی نژاد چشم و ابرو می آمد که این بابا رسما همه چیز اسلام را پذیرفته حالا نمی خواهد در بوق و کرنا کند! جماعت حزب الله و طرفدار اسلام فقهی می گفتند غلط کرده که بدون حضور ما و در دل خودش مسلمان شده! قبول نیست، باید در محضر یکی از علما اشهد را بگوید تا خدا اسلامش را قبول کند! اصلا غلط کرده در مورد امام زمان چیزی گفته! امام زمان فقط برای ما جماعت حزب الله است. معیار ما هستیم و حزب اللهی بودن، امام زمانی بودن و ولایی بودن چاوز باید با ما سنجیده شود.

حالا همین جماعت حزب الله، پوتین را اهل حقی می دانند که دینش اصلا مهم نیست. مهم این است که فعلا به جای ما در سوریه دشمن ما را می کوبد! پس فردا اگر منحرف طوری که قیافه اش شبیه احمدی نژاد باشد از پوتین هم حمایت کند، پوتین تا صد پشت ملحد و خونخوار و ضد اسلام می شود!. جماعت حزب الله جماعت عجیبی هستند و عجیب قدرت اسطوره سازی و رامبو پروری دارند. آنقدر که خودشان هم بعضی مواقع باورشان می شود که نکند حاج قاسم هر روز در صف نماز جماعت ابوبکر بغدادی شرکت می کند!؟ یا هر هفته سری به دفتر اوباما زده و نامه ای روی میزش می گذارد؟! این جماعت حزب الله نما در کنار این قدرت عجیب اسطوره سازی و قهرمان سازی، عجییییب هم قدرت از بین بردن و له کردن قهرمان های واقعی خودشان را دارند. قهرمان هایی که مرز اسرائیل و زیر پهبادهای اسرائیلی پشت شیشه ضد گلوله نمی ایستند و فریاد مرگ بر اسرائیل سر می دهند.

به نظر می رسد نفوذ اصلی این روزها در ذهن جماعت حزب الله رخ داده است. شیمون پرز بدطوری به ذهن جماعت حزب الله نفوذ کرده و منویات خودش را عملی کرد. شیمون پرز نفوذ کرد و توانست بودن با احمدی نژاد را به ننگ تبدیل کند.

 1. پویا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  عزیز برادر! اصل مطالب انتقادی ات درست است ولی رعایت آداب سخن گفتن بر وزین بودن ان میفزاید کلمات اسلام فقهی – حزب الله – نماز خواندن حاج قاسم پشت سر ابوبکر و.. لزومی ندارد که متن شمارا ملکوک کند دقت بیشتر موجب افزایش اعتبار مطالب شماست .

 2. مریم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  این جماعت حزب الله نما در کنار این قدرت عجیب اسطوره سازی و قهرمان سازی، عجییییب هم قدرت از بین بردن و له کردن قهرمان های واقعی خودشان را دارند. قهرمان هایی که مرز اسرائیل و زیر پهبادهای اسرائیلی پشت شیشه ضد گلوله نمی ایستند و فریاد مرگ بر اسرائیل سر می دهند.

 3. عبدالله ستمدیده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فرقش تو قیمت نان آن روز و امروز است که یارانه اش نیز قطع شد. شاید از زبان همین چیزا نام کربلایی جان کری هم به گوش برسه

 4. علی گلی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  به نظر میرسه درد شما احمدی نژاد باشه که اینجوری توپ پری داری
  بازم میگم به نظر میاد
  احمدی نژاد به اندازه خودش گند زده دلسوزی فایده نداره
  نیاز نیست آسمون ریسمون بافی بشه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: