تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸ - ۱۸:۴۷ کد مطلب 82656

اتخاذ تدابیر شدید امنیتی در ایستگاه های مترو تهران/ ساجدی نیا: مانور تمرین ضد تروریستی است + تصویر

از صبح روز شنبه متروهای شهر تهران شاهد حضور پررنگ نیروهای امنیتی بود. نیروهایی که در اغلب ایستگاه های متروی شهر تهران با لباس های متفاوت از لباس استاندارد سبز رنگ ناجا و سلاح مستقر شده بودند. در نگاه اول به درستی مشخص نیست که این نیروها از چه سازمان یا ارگانی هستند، اما اغلب آنها مسلح و دارای جلیقه ضد گلوله و تجهیزات کامل نظامی می باشند

به گزارش میدان ۷۲، از صبح روز شنبه متروهای شهر تهران شاهد حضور پررنگ نیروهای امنیتی بود. نیروهایی که در اغلب ایستگاه های متروی شهر تهران با لباس های متفاوت از لباس استاندارد سبز رنگ ناجا و سلاح مستقر شده بودند. در نگاه اول به درستی مشخص نیست که این نیروها از چه سازمان یا ارگانی هستند، اما اغلب آنها مسلح و دارای جلیقه ضد گلوله و تجهیزات کامل نظامی می باشند.

رییس پلیس پایتخت توضیحاتی را در خصوص افزایش شمار مأموران پلیس در سطح معابر و اماکن تهران ارائه کرد و گفت: این اقدام به منظور آمادگی پلیس برای مقابله با هرگونه تهدید احتمالی انجام شده و به نوعی تمرین عملیاتی محسوب می‌شود.

سردار حسین ساجدی‌نیا، درباره دلیل افزایش حضور ماموران پلیس در سطح معابر و همچنین اماکنی چون ایستگاه‌های مترو و …، اظهار کرد: حضور پلیس در سطح شهر باید سبب ایجاد آرامش و احساس امنیت در شهروندان شود و روزهای اخیر نیز پلیس برای مقابله با هر نوع تهدید احتمالی در سطح تهران تمرینی عملیاتی را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه دلیل افزایش حضور پلیس در سطح معابر و اماکن نیز همین موضوع است، اظهار کرد: در این تمرین عملیاتی نیروهای یگان ویژه، یگان امداد، واحدهای ۱۱۰، نیروهای نامحسوس زن و مرد، تیم‌های چک و خنثی‌سازی بمب و … حضور دارند.

۸۱۴۴۳۳۳۴۲_۹۴۴۰۱

ساجدی‌نیا درباره اینکه این تمرین عملیاتی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ گفت: این اقدامات و تمرین‌های ضدتروریستی تا زمانی که لازم باشد ادامه می‌یابد اما این به این معنا نیست که اتفاقی در پایتخت رخ داده باشد بلکه تهران در امنیت کامل است.

به گفته رییس پلیس پایتخت، این اقدامات تنها برای برخورد با هرگونه تهدید احتمالی و پیشگیری از آن و همچنین تمرین افزایش مهارت عملیاتی انجام شده است.

همچنین از صبح روز یکشنبه نیز در برخی از نقاط تهران و میادین، تیم های عملیاتی ناجا و موتورسواران مستقر شده اند.

  1. زیبا محمدی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 9 Thumb down 2

    خدا شما و همه کسانی که به فکر امنیت ملت و کشور عزیزمان هستند و زحمت می کشند در سایه لطف و عنایت خود نگهدارد.آرامشون رو مدیون لطف خدا و زحمات شما عزیزان هستیم.

  2. محمد :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    اینا تنها دلیلش مربوط میشه به انتخابات پیش رو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: