تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹ - ۰۶:۲۰ کد مطلب 82672

امضای تفاهم‌نامه بین ایران و قطر برای برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲

فدراسیون فوتبال ایران و قطر برای همکاری در جام جهانی ۲۰۲۲ تفاهم‌نامه همکاری امضا خواهند کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی کفاشیان که برای حضور در مراسم برترین‌های فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۵ به دهلی‌نو رفته بود، با مسئولان فوتبال قطر مذاکراتی دو جانبه داشت که مهم‌ترین بحث این مذاکرات در خصوص جام جهانی ۲۰۲۲ […]

فدراسیون فوتبال ایران و قطر برای همکاری در جام جهانی ۲۰۲۲ تفاهم‌نامه همکاری امضا خواهند کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی کفاشیان که برای حضور در مراسم برترین‌های فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۵ به دهلی‌نو رفته بود، با مسئولان فوتبال قطر مذاکراتی دو جانبه داشت که مهم‌ترین بحث این مذاکرات در خصوص جام جهانی ۲۰۲۲ بود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در خصوص همکاری با قطری‌ها برای برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ گفته بود: « طی صحبتی که با مسئولان فدراسیون فوتبال قطر داشتیم، آنها نسبت به همکاری و مشارکت ایران در برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ تأکید بسیار زیادی داشتند».

از همین‌رو قرار است در این خصوص جلساتی بین مسئولان فدراسیون فوتبال ایران و قطر و همچنین کمیته عالی برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار شود تا دو طرف در خصوص این همکاری‌ها به نتیجه برسند.

با توجه به این مسئله، قرار است کفاشیان سفری به قطر داشته باشد و مسئولان فوتبال قطر هم به تهران سفر کنند تا در صورت توافق نهایی تفاهم‌نامه همکاری بین دو کشور امضا شود.

علی کفاشیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم این خبر را تأیید کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: