تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۷ کد مطلب 82711

نجف و کربلا در روز اربعین سرد می‌شوند

روز پنجشنبه که مصادف است با روز اربعین در کشور عراق، شهرهای نجف و کربلا شاهد کاهش ۱۰ درجه‌ای دما خواهند بود و بارش باران از اواخر وقت فردا تا روز چهارشنبه در این دو شهر رخ می‌دهد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سازمان هواشناسی کشور در اخطاریه‌ای سرد شدن و بارش باران در استان‌های مرزی […]

روز پنجشنبه که مصادف است با روز اربعین در کشور عراق، شهرهای نجف و کربلا شاهد کاهش ۱۰ درجه‌ای دما خواهند بود و بارش باران از اواخر وقت فردا تا روز چهارشنبه در این دو شهر رخ می‌دهد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سازمان هواشناسی کشور در اخطاریه‌ای سرد شدن و بارش باران در استان‌های مرزی و شهرهای کربلا و نجف در ایام پیاده‌روی اربعین را هشدار داد.

در این اخطاریه آمده است که استان‌های مرزی ایلام، خوزستان و کرمانشاه در روز سه‌شنبه و چهارشنبه بارش برف و باران را شاهد خواهند بود و در ایلام و شمال خوزستان گاهی با رگبار و رعدوبرق و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی پیش‌بینی می‌شود.

همچنین برای جنوب عراق و شهرهای مقدس نجف و کربلا از اواخر وقت فردا بارش پراکنده باران و گرد و خاک و وزش باد پیش‌بینی می‌شود که تا چهارشنبه ادامه دارد.

اما در روز پنجشنبه شمال خوزستان شاهد بارش باران خواهد بود و در این روز که مصادف شده است با اربعین حسینی به وقت عراق، برای شهرهای نجف و کربلا وزش باد شدید و کاهش محسوس دما (حدود ۱۰ درجه سلسیوس) پیش بینی می‌شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: