تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۴ کد مطلب 82733

بیانیه برانکو پس از فوت مرحوم حسینی اصل

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با قرار دادن متنی در اختیار خبرگزاری فارس به فوت یکی از تماشاگران بازی امروز تیم‌های نفت و پرسپولیس واکنش نشان داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، ضایعه در گذشت یک هوادار در زمان بازی تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران باعث شد تا جامعه فوتبال داغدار شود. در همین رابطه برانکو ایوانکوویچ […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با قرار دادن متنی در اختیار خبرگزاری فارس به فوت یکی از تماشاگران بازی امروز تیم‌های نفت و پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ضایعه در گذشت یک هوادار در زمان بازی تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران باعث شد تا جامعه فوتبال داغدار شود.

در همین رابطه برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس متنی نوشته است که در آن آمده: فوت مرحوم حسینی اصل ضایعه دردناکی بود که باعث ناراحتی کل جامعه فوتبال شد و واقعاً اتفاق تلخی رخ داد که این مسئله دل همه ما را به درد آورد.

امروز اتفاق بسیار ناراحت‌کننده‌ای رخ داد که جامعه هواداران فوتبال را غمگین کرد و این قطعاً وحشتناک‌ترین اتفاقی است که می‌تواند رخ دهد.

من به عنوان سرمربی پرسپولیس به همراه سایر مربیان این تیم و بازیکنانم تأسف عمیق خود را از این اتفاق وحشتناک ابراز می‌داریم و امیدوار هستیم که خانواده این مرحوم بتوانند این اتفاق غم‌انگیز را تحمل کنند.

بدین وسیله ابراز تأسف عمیق خودم، همکارانم و بازیکنان پرسپولیس را از این فاجعه اعلام می‌دارم و امیدوارم که روح این مرحوم در آرامش باشد.

منبع: فارس

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: