تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۸ کد مطلب 82776

مهران از امشب به سمت عراق بسته میشود

فرمانده قرارگاه عملیاتی ظفر گفت: تا ساعات پایانی امشب، ورودی پایانه مرزی مهران به سمت عراق بسته خواهد شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، فرمانده قرارگاه عملیاتی ظفر در مرز مهران اظهار کرد: با توجه به ورود زائران اباعبدالله الحسین(ع) به کشور محدودیت‌هایی را برای مرزهای خروجی کشور به‌خصوص مرز مهران در نظر گرفته‌ایم. سردار «حسن […]

فرمانده قرارگاه عملیاتی ظفر گفت: تا ساعات پایانی امشب، ورودی پایانه مرزی مهران به سمت عراق بسته خواهد شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، فرمانده قرارگاه عملیاتی ظفر در مرز مهران اظهار کرد: با توجه به ورود زائران اباعبدالله الحسین(ع) به کشور محدودیت‌هایی را برای مرزهای خروجی کشور به‌خصوص مرز مهران در نظر گرفته‌ایم.

سردار «حسن کرمی» بابیان اینکه آمار بازگشت زائران از عتبات عالیات رو به افزایش است افزود: تا ساعات پایانی امشب، ورودی پایانه مرزی مهران به سمت عراق بسته خواهد شد و کسانی که قصد سفر به عتبات عالیات رادارند با همراه داشتن گذرنامه و ویزا به پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه مراجعه کنند.

وی با تأکید بر اینکه تمهیدات ویژه این قرارگاه برای کنترل تردد و نیز برقراری نظم و امنیت جهت ورود زائران به کشور انجام‌شده است خاطرنشان کرد: آماده استقبال زائران به داخل کشور هستیم؛ جلسات و نشست‌های مختلفی با حضور همه مسئولان و نهادهای خدمات رسان صورت گرفته تا ورود زائران به کشورمان مانند خروج این عزیزان مشکلی نداشته باشد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: