تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ - ۰۱:۳۸ کد مطلب 82847

قالیباف: مردم همه با هم به سمت مرز برنگردند، کیفیت خدمات بهتر می‌شود

محمدباقر قالیباف، شهردار تهران عصر امروز در موکب امام رضا(ع) در ۱۰ کیلومتری نجف اشرف در مورد برگشت زائران حسینی گفت: هماهنگی‌های لازم پیش‌بینی شده است و از مردم می‌خواهیم که همه باهم به سمت مرز برنگردند تا کیفیت خدمات در برگشت بهتر باشد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدباقر قالیباف امروز به شهرهای کربلا و […]

محمدباقر قالیباف، شهردار تهران عصر امروز در موکب امام رضا(ع) در ۱۰ کیلومتری نجف اشرف در مورد برگشت زائران حسینی گفت: هماهنگی‌های لازم پیش‌بینی شده است و از مردم می‌خواهیم که همه باهم به سمت مرز برنگردند تا کیفیت خدمات در برگشت بهتر باشد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدباقر قالیباف امروز به شهرهای کربلا و نجف رفت و دیداری هم با برخی از مراجع تقلید داشت.

قالیباف عصر امروز در موکب امام رضا (ع) در ۱۰ کیلومتری نجف اشرف و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم در مورد خدماتی شهرداری تهران در کربلا و نجف گفت: خدمات ما در بخش‌های مختلف است. بخشی از آن در سه مرز چزابه، مهران و شلمچه است. در بحث استقرار واسکان و خدمات ترافیکی و حمل و نقلی که ارائه می‌دهیم. بخش دیگر سرویس‌های غذایی و خدمات بهداشتی، که هم در رفت و برگشت پیش بینی کردیم. بخشی از خدمات به حمل و نقل است.البته حمل و نقل داخل عراق به عهده خودشان است ولی با همکاری های که  با سفیر داشتیم خدمات حمل ونقلی را برای مرز مهران داشتیم. 

وی اضافه کرد: ۷۰ درصد زوار از مرز مهران به عراق می آیند. از مرز مهران تا کوت هیچ خدمات سرویس مناسبی نیست. ۴۰۰ تا ۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای مرز مهران گذاشتیم. جمعیت میلیونی وارد عراق شده اند و این تعداد اتوبوس برای آن‌ها کم است ولی برای ما کار زیادی است.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: امسال نسبت به سال گذشته حمل و نقل به سامان‌تر بود. از دوستان سپاه هم برای خدمات حمل و نقل کمک کردند. 

وی با اشاره به خدمات شهرداری تهران در شهر کربلا گفت: بهداشت و نظافت شهر کربلا از موضوعات جدی آنجاست و چند هزار نفر، کارهای بهداشتی آنجا را انجام می‌دهند. 

وی با اشاره به خدمات فرهنگی که انجام شده است، گفت: خدمات فرهنگی هم در موکب‌های ایران صورت گرفته است یا مثلاً عکس شهدای عراق را که میله‌ها نصب شده است و شماره های عمودهای مسیر نجف تا کربلا با همکاری تیلیغات بسیج شهرداری تهران انجام شده است.

قالیباف تاکید کرد که همه این خدماتی که شهرداری انجام داده است در مقابل کمکهای مردم مانند نمکی است در یک آش.

وی همچنین در مورد برگشت مسافران گفت: هماهنگی هایی شده است و از مردم می خواهیم که همه باهم به سمت مرز نروند تا کیفیت خدمات در برگشت بهتر باشد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: