تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۷ کد مطلب 82918

ترافیک سنگین در ورودی و خروجی مهران

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی ۱۱ استان کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک در ورودی و خروجی شهر مهران سنگین و پرحجم است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با […]

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی ۱۱ استان کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک در ورودی و خروجی شهر مهران سنگین و پرحجم است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر بار ترافیک سنگین و پرحجم را در ورودی و خروجی شهر مهران شاهدیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در مرز شلمچه و چذابه مشکل ترافیکی خاصی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در ارتفاعات محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه در استان مازندران و همچنین در ارتفاعات اراک به بروجرد در استان مرکزی بارش برف جریان دارد.

سرهنگ رحمانی به بارش باران در اکثر محورهای استان‌های البرز، ایلام، سمنان، کرمانشاه، تهران، لرستان و مازندران خبر داد و افزود: در اکثر محورهای استان‌های مرکزی  همدان بارش باران گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: در محورهای زنجان – قزوین و زنجان – میانه در استان زنجان و محورهای قروه – همدان و بانه – سقز در استان کردستان نیز بارش باران اعلام شده است.

این مقام ارشد راهور ناجا خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: