تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ - ۱۸:۲۱ کد مطلب 82926

برقراری نظام اسلامی در ایران باعث ایجاد امنیت شده است

شهردار تهران در جریان سفر به نجف و کربلا و بازید از خدمات ارائه شده از سوی شهرداری تهران به زائران اربعین، با آیت الله سیستانی دیدار و درخصوص خدمات ارائه شده در این ایام و مسائل جهان اسلام گفت و گو کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، آیت الله سیستانی در دیدار با محمد باقر […]

شهردار تهران در جریان سفر به نجف و کربلا و بازید از خدمات ارائه شده از سوی شهرداری تهران به زائران اربعین، با آیت الله سیستانی دیدار و درخصوص خدمات ارائه شده در این ایام و مسائل جهان اسلام گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، آیت الله سیستانی در دیدار با محمد باقر قالیباف، شهردار تهران ضمن تقدیر از شهرداری تهران برای برپایی هرچه بهتر این مراسم گفت: باید در کار کربلا و نجف اهتمام لازم صورت گیرد. من هر روز همه ایرانی های دست اندر کار را دعا می کنم.

ایشان افزودند: این جهات دینی مردم و این نظام اسلامی باعث برقراری امنیت در ایران شده و حکومت کشور را ابقا کرده و موجب ثبات دیگر کشورها نیز شده است. این در حالی است که استکبار توجه زیادی به شرق الاوسط بخصوص عراق و سوریه دارد، مساله عراق مساله جهان اسلام و موضوعی بین المللی است ما باید اول ثبات سیاسی داشته باشیم و تمام مسلمین با هم متحد باشند.

آیت الله سیستانی با اشاره به تلاش دشمنان برای مقابله با شیعیان تاکید کردند: هر روز عنوان جدیدی درست می کنند، یک روز طالبان درست می کنند، یک روز داعش و این روند ادامه دارد. هدف اینها نابودی عراق و سوریه است که باید تلاش کنیم که این توطئه ها خنثی شود.

در ابتدای این دیدار نیز گزارشی از فعالیت های شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری، فرهنگی، حمل و نقل و درمانی از سوی شهردار پایتخت ارائه شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: