تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۰۳:۵۸ کد مطلب 83086

جشنواره گل بارسلونا در نیوکمپ

مردان انریکه موفق شدند برابر ویانونسه به برتری رسیده و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنند. تک دیدار بارسلونا و ویانونسه از دور برگشت یک شانزدهم نهایی جام جذفی اسپانیا کلید خورد و آبی و اناری پوشان در زمین خود جشنواره گل به راه انداختند. دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه […]

مردان انریکه موفق شدند برابر ویانونسه به برتری رسیده و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنند.

تک دیدار بارسلونا و ویانونسه از دور برگشت یک شانزدهم نهایی جام جذفی اسپانیا کلید خورد و آبی و اناری پوشان در زمین خود جشنواره گل به راه انداختند.

دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافته بود و این بار بارسلونا که اکثر بازیکنانش را ستارگان تیم دوم و مهره های نیمکت نشین تشکیل می‌دادند قدرت خود را بر حریف دیکته کرد.

در این دیدار دنی آلوس در دقیقه ۴ گل اول بارسلونا را به ثمر رساند و پس از او ساندرو در دقیقه ۲۱ موفق به گلزنی شد. گل دقیقه ۲۹ خوانفران تیم حریف را کمی امیدوار کرد اما درخشش ساندرو در دقیقه ۳۱ بارسلونا را پیش انداخت و گلزنی منیر الحدادی در دقیقه ۵۱ خیال هواداران را راحت کرد.

این ساندرو بود که بار دیگر در دقیقه ۶۹ گلزنی کرد و دروازه لرزان ویانونسه را گشود. منیر الحدادی در دقیقه ۷۷ بار دیگر خوش درخشید تا بارسلونا با نتیجه ۶ بر یک برابر حریف خود به پیروزی برسد و راهی دور بعدی شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: