تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۰۵:۳۸ کد مطلب 83094

تیراندازی مرگبار در کالیفرنیا/ دست‌کم ۱۴ کشته و ۱۴ زخمی/اف‌بی‌آی: هنوز نمی‌دانیم حادثه تروریستی است یا نه +تصاویر

حمله مسلحانه افراد ناشناس به یکی از ورزشگاه‌های شهر «سن برنادینو» ایالت آمریکا دست‌کم ۲۰ قربانی داشته است؛ آمارهای متناقضی از شمار نفرات کشته شده در این حادثه منتشر شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، افراد مسلح ناشناس چهارشنبه‎شب به چندین نفر از شهروندان آمریکایی در یکی از ورزشگاه گلف شهر «سن برنادینو» ایالت کالیفرنیا […]

حمله مسلحانه افراد ناشناس به یکی از ورزشگاه‌های شهر «سن برنادینو» ایالت آمریکا دست‌کم ۲۰ قربانی داشته است؛ آمارهای متناقضی از شمار نفرات کشته شده در این حادثه منتشر شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، افراد مسلح ناشناس چهارشنبه‎شب به چندین نفر از شهروندان آمریکایی در یکی از ورزشگاه گلف شهر «سن برنادینو» ایالت کالیفرنیا تیراندازی کردند.

گزارش‌های اولیه، به رقم‌های متناقض و متفاوتی درباره شمار نفرات کشته شده در این حادثه اشاره کردند. بسیاری از منابع خبری، ابتدا از کشته شدن ۱۲ نفر در این حادثه خبر دادند. 

ساعاتی بعد، خبرگزاری رویترز، از قول منابع پلیس خبر داد ۳ نفر کشته شده و دست‌کم ۲۰ نفر زخمی شده‌اند. اما رئیس پلیس شهر «سن برنادینو»، به گزارش یو‌اس‌ای تودی، سپس اعلام کرد ۱۴ نفر کشته و ۱۴ نفر زخمی شده‌اند.

پلیس اف‌بی‌آی می‌گوید هنوز نمی‌داند که این حادثه تروریستی است یا نه. 

گزارش رویترز، همچنین شمار نفرات ضارب را بین ۱ تا ۳ نفر اعلام کرده است. 

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که پلیس اف‎بی‌آی و نیروهای عملیات ویژه در محل حادثه مستقر شده‌اند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: