تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۵ کد مطلب 83099

رافا بنیتس و دومین اشتباه بزرگ و تاریخی

رافا بنیتس با کنار گذاشته شدن از کوپا دل ری بیگانه نیست او زمانی که مربی والنسیا بود نیز با اشتباهش باعث حذف این تیم از کوپا دل ری شده بود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بنیتس به دلیل قرار دادن دنیس چریشف در ترکیب رئال مقابل کادیز، بازیکنی که سه اخطاره بود و نباید به […]

رافا بنیتس با کنار گذاشته شدن از کوپا دل ری بیگانه نیست او زمانی که مربی والنسیا بود نیز با اشتباهش باعث حذف این تیم از کوپا دل ری شده بود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بنیتس به دلیل قرار دادن دنیس چریشف در ترکیب رئال مقابل کادیز، بازیکنی که سه اخطاره بود و نباید به میدان می رفت، رئال را در آستانه حذف از کوپا دل ری قرار داده است اما جالب اینکه او در اولین فصل مربیگری خود در والنسیا در سال ۲۰۰۱ نیز اشتباه مشابهی را مرتکب شده بود.

بنیتس دقیقه ۹۱ دیدار والنسیا مقابل نوولدا، با به میدان فرستادن دنیس شربان، بازیکن رومانیایی وقت والنسیا، تعداد بازیکنان خارج از محدوده اروپای خود را در زمین مسابقه به عدد ۴ رساند که خلاف مقررات بود و با شکایت تیم رقیب، والنسیا از دور کوپا دل ری کنار رفت. در آن مسابقه، ژوکوویچ، آیالا و آیمار، سه بازیکن خارج از محدوده اروپای والنسیا در زمین مسابقه بودند که با به میدان آمدن شربان، جمعشان به ۴ رسید.

منبع: ورزش سه

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: