تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۴ کد مطلب 83119

شیخان: دکتر احمدی نژاد به گیلان سفر خواهد کرد

محمد شیخان گفت : قطعا یکی از استان هایی که شاهد حضور ایشان در آینده خواهد بود استان گیلان است و دعوت های مردم قهرمان پرور استان گیلان در این راستا در حال بررسی و برنامه ریزی می باشد.

به گزارش میدان ۷۲، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور دهم عصر روز چهارشنبه١١آذر با حضور بر سر مزار میرزا کوچک خان بمناسبت سالروز شهادت این شهید والامقام ادای احترام کرد.

محمد شیخان گفت: امروز سالروز شهادت ابر مرد عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران است

رییس اولین کنگره ملی میرزا کوچک جنگلی افزود: میرزا کوچک خان پرچمدار عزت و غیرت مردم آزادیخواه ایران اسلامی و شهید راه استقلال و آزادی وطن است.

شیخان با اشاره به اینکه مردان بزرگ فراتر از مرز و جغرافیا هستند خاطر نشان کرد: مردم گیلان امروز این افتخار را دارند که مهد پرورش مجاهدانی هستند که برای تعالی جامعه بشری نقش آفرینی ملی و بین المللی داشته اند.

وی افزود: رمز ماندگاری و پیروزی میرزا، اندیشه آزادی خواهی و استقلال طلبی آن در مقابل استبداد داخلی و مبارزه با استعمار خارجی بود.

محمد شیخان با بیان اینکه میرزای زمان خویشتن بودن یک ضرورت انکارناپذیر است تصریح کرد: اگر بپذیریم که اینگونه باید طریق عزت را طی نماییم می بایست از امید داشتن های واهی و خیالی به کدخدا های دروغین زمانه بگذریم و با اتکاء به دریای خروشان عظمت ملت، توانمندیهای خود را افزایش دهیم.

محمد شیخان همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در خصوص سفرهای استانی احمدی نژاد و زمان حضور ایشان در استان گیلان با توجه به علاقمندی و دعوت های مردمی نیز، گفت : قطعا یکی از استان هایی که شاهد حضور ایشان در آینده خواهد بود استان گیلان است و دعوت های مردم قهرمان پرور استان گیلان در این راستا در حال بررسی و برنامه ریزی است.

محمد شیخان رییس اولین کنگره ملی میرزاکوچک خان جنگلی بود که این کنگره مفتخر به دیدار اعضاء ستاد آن با مقام معظم رهبری است و همچنین با پیام رهبر انقلاب آغاز و با حضور دکتر احمدی نژاد رییس جمهور وقت و شخصیت های علمی و مسئولان کشوری و لشگری در استان گیلان در سال ٩١ برگزار شد.

منبع: احرارگیل

 1. mimasam :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  خیلی خوبه…
  خیلی ها حتی دنبال این بودند که بیان تهران اقای احمدی نژاد رو ببینند…. من هم گفتم اگه خدا بخواد بزودی گیلان هم میاد………….
  خدا کنه زودتر بیاد

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  واااای … یعنی کی؟ ایولللل

 3. حسين :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  عشق است احمدی نژاد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: