تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۸ کد مطلب 83189

تمرینات سنگین برانکو برای سرخپوشان

سرمربی پرسپولیس برنامه تمرینی سنگینی را برای بازیکنانش در نظر گرفت و روز جمعه را به آنها استراحت داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرخپوشان در نوبت دوم تمرین روز پنجشنبه را شامگاه این روز در ورزشگاه المپیک جزیره کیش به تمرین پرداختند. برانکو ابتدا برنامه تمرینی امروز و استراحت فردا را برای بازیکنان تشریح کرد […]

سرمربی پرسپولیس برنامه تمرینی سنگینی را برای بازیکنانش در نظر گرفت و روز جمعه را به آنها استراحت داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرخپوشان در نوبت دوم تمرین روز پنجشنبه را شامگاه این روز در ورزشگاه المپیک جزیره کیش به تمرین پرداختند. برانکو ابتدا برنامه تمرینی امروز و استراحت فردا را برای بازیکنان تشریح کرد و پس از آن بازیکنان زیر نظر مارکو استیلینوویچ بدن‌ها را آماده انجام برنامه‌های مشخص شده کردند.

حرکات سرعتی و استارت‌های کوتاه انجام شد و پس از آن، کار با توپ و پرسینگ در زمین کوچک در دستور کار بازیکنان قرار گرفت. برانکو در ادامه، بازیکنان را به گروه‌های دو نفره و سه نفره تقسیم کرد تا آنها تمرینات حمله و دفاع و همچنین عبور از یکدیگر را به مورد اجرا بگذارند.

برنامه بدنسازی بخش دیگری از تمرین امروز بود. تنوع در انجام تمرینات هر جلسه، بازیکنان را از حالت خستگی خارج می‌کرد و برانکو توأما برنامه‌های بدنسازی، تکنیکی و تاکتیکی را با بازیکنان انجام می‌داد.

بازی فوتبال درون تیمی در بخشی از زمین مرحله بعدی تمرین امروز بود که زیر نظر کادر فنی و تاکید برانکو در تمرکز و دقت بازیکنان صورت گرفت. ایوانکوویچ بخش پایانی تمرین عصر پنجشنبه را بار دیگر به مارکو سپرد تا بازیکنان در گوشه‌ای از زمین به دوهای سرعتی و استقامتی بپردازند.

امید عالیشاه که در تمرین امروز صبح دچار مصدومیت شده بود، با هماهنگی کادر فنی و کادر پزشکی تیم به استراحت پرداخت.

تمرین روز جمعه پرسپولیس تعطیل و بازیکنان به طور کامل به استراحت خواهند پرداخت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: